Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szeretitek a TheVR-t?

Ti szeretitek a TheVR-t?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mivel csak egy youtube csatornának álcázott reklám ügyeskedés az egész.
2016. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
46%
Nem szeretem a mesterkélt embereket,annyi pénzért amennyit ők kapnak,én is eljátszanám hogy szeretem a nézőimhez.
2016. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Látszik nem ismeritek őket.
2016. máj. 30. 23:03
 4/50 anonim ***** válasza:
35%
Dehogynem ismerjük. Kihasználtatja valaki a kiskapukat velük hogy ne kelljen a reklámért fizetni. Már abból is látszik hogy nem a saját szobájukból nyomják a cuccot, hanem valami stúdióból.
2016. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Basszus, az Janiék lakása csak ki van festve. Nézd meg az ezer éves room tour videójukat.
2016. máj. 30. 23:08
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Valamilyen szinten tisztelem őket, mert tényleg jó üzletet csináltak a youtubból. Viszont egyáltalán nem nézem a gameplay csatornájukat, mivel egyáltalán nem nézek gameplay csatornákat. A Tech csatornájukat ellenben szeretem.
2016. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
49%
Kimondhatatlanul idegesít az állandó káromkodásuk. Tudom, hogy ez hozza a nézettséget, de akkor is.
2016. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően igen. Van videójuk, amiket nem nézek meg és ennyi, egyszerűen nem érdekelnek, max elindítom, belepörgetek párat és kinyomom. Viszont vannak számomra is érdekes videóik (like nálam ált nem szokott elmaradni az olyan videóknál ami tetszik)

Tehát igen, szeretem. Próbálnak mindenkinek az igényeit kielégíteni, sok videót is töltenek fel (mellette dolgoznak!!), sok időt töltenek a videózással. Azért fel kell venni, megvágni, feltölteni, stb - aki már csinált hasonlót az tudja, hogy nem 5 perc...

Előttem szólóknak, akik szerint a pénz miatt csinálják:

lehet úgy van, de én nem sajnálom tőlük, megdolgoztak érte; egy műsorvezetőtől miért nem sajnálod tőlük meg igen?

---

Azokat a videókat sem feltétlen azért nem nézem, mert rossz. Pl. itt az utolsó előtti videójuk a Doom - játszani szeretnék vele és emiatt szándékosan nem nézem meg őket. És még vannak ilyen játékok. De a rage gameket se nagyon szoktam, csak bele-bele nézegetek, az a baj hogy 1 idő után unalmasabbak, persze van aki szereti nézni, ahogy szenvednek és akár 24/24 azt nézni :)

Összefoglalva, összességében azért szeretem, mert: minőségi videók, sok számomra érdekes tartalmat töltenek fel (tech csatornájukra is), gyakran megnevettetnek - kell még más???


Egyébként pedig az nem stúdió...

2016. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%
Én soha,ismétlem SOHA nem írok senkiről véleményt akit nem ismerek,nagyon távol áll tőlem ez a fajta szokás,sokáig követtem őket(kb 1 évig),és minden videóban fellelhető a hamis félelem,a hamis boldogság,a hamis szeretet amit a nézők iránt akarnak éreztetni.Na meg komolyan emberek(gondolom kérdező tes is 11 éves lehetsz)pszichológia,az ember a magától érthetődő dolgokat nem hangsúlyozza ki,például,ha engem szeret a nagymamám,nem kell 40-szer elmondania 20 percben hogy szeretlek kis unokám,szeretlek kisunokám....................,hanem érezhető a tetteiből.Nézd meg jani és pisti legtöbb playit,ill. volg kérdezz-felelek videóját,minden 5 percben 3-szor elmondják "hogy nagyon szeretünk titeket","imádunk veletek lenni","a playiten mi mással se foglalkozunk csak veletek","oltári jó érzés találkozni veletek",ezt a rizsát nyomják állandóan,egyszer is megértjük őket,ne meg mint leírtam annyi pénért én is eljátszanám ezt,persze nyilván a hasonló fanatikus nézők,mint te is kérdező ezt nem fogják tudomásul venni....
2016. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem nézek gameplay csatornákat.
2016. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!