Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szeretitek a TheVR-t?

Ti szeretitek a TheVR-t?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Előző köszönöm a korrekt és kulturált reagálást.

Nem megítélni akartam őket, hanem rávilágítani arra, ahogy egy másik válaszban is tettem már, hogy nagy felelősség nyugszik a vállukon. Itt nem az a lényeg, hogy én megnézem a videóikat (és még több másik hasonló videós műveit is), mert én már nem egy fejlődő személyiség vagyok, felőlem akár káromkodhatnának is (de attól még zavar). Azt is elhiszem, hogy a videókban csak ez az egy nagy hibájuk van. De ha igény van rá, miért nem javítanak ezen is?

Mint mondtam, az nem érv, hogy a média ráborítja a még képlékeny és befolyásolható fiatalságra a sok szennyet (direkt züllesztik a fiatalokat, amiben a politika keze is benne van, de ebbe most ne menjünk bele). A szennyokádó médiát kerülöm (pedig nem vagyok egy nyárspolgár), de az egyre taplóbb fiatalságot már nehéz kikerülni, kivéve, ha valaki a hegyekbe nem költözik, hogy csak az őzek sipákolását és a baglyok huhogását hallgassa.


Hogy valami pozitívumot mondjak róluk: TheVR tech (ha nem húzzák le).

Lehet, hogy ezen a vonalon kellene tovább menniük. Egyszerűen elfordíthatnák a fiatalabbakat a szenny médiától, csak egy kicsit tanítóan és példamutatóan kellene fellépniük. Mert tényleg sok fiatalhoz jutnak el, egy nem egészen 10 milliós lakosú országból 350 ezer feliratkozó (lassan 400 ezer) nem kevés.

De mi a reakciójuk? Azértsem változtatunk, tovább csináljuk ugyanabban a stílusban, amit a kritika ért és menjetek a fenébe, panaszkodók.

Amikor panaszkodtak egyesek a hangminőségre, akkor azon tudtak változtatni? Arra miért nem mondták, hogy akinek nem tetszik, az ne hallgassa?

Az őket nem zavarja, hogy sokan már a Győzike show szintjének tartják őket (és sok más youtubert), vagy ugyanolyannak, mint a többi médium? S ezt még el is ismerik?

A közönségtalálkozók alkalmával teljesen normálisak. Akik találkoztak velük, azok szerint is értelmesen lehet velük beszélgetni. Miért nem lehet a videókban is ugyanígy megnyilvánulni?

Ez az egész a többi videósra is igaz egyébként, nem csak rájuk. Nekem (és még ahogy látom sokaknak) tehát nem csak velük van ilyen problémám, hanem a többi videóssal (a külföldiekkel) is.

Legalább a független tartalomgyártók adjanak át valami kultúrát az embereknek, ha már a tv és a híroldalak ezt nem teszik meg.

2016. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
71%
#29: Ja, felnőttek... Elég beleolvasni a Youtube kommentekbe, lerí róluk, hogy gyerekek írják őket. A gyerekeket pedig vonzza a káromkodás, az ökörködés, az ordibálás. És igen, a felelősséget nem lehet elhessegetni.
2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

#32: Ezt mondom én is, hogy a youtube nézők nagy része 18 alatti, vagy akörüli. Nem csak a szóban forgó csatornáé. De a playites közönségtalálkozós videókat is csak meg kell nézni, tele vannak nagyon fiatalokkal.


Ezzel (és a többi hasonló) csatornával kapcsolatban meg összefoglalnám a lényeget: kulturált megnyilvánulások és őszinteség kellene. De nyilván soha nem fogják bevallani a youtubeosok, hogy ez a műfaj már keményen a pénzről és a hírnévről szól egy szint után (ez a szint a minimális ismertség és bevétel elérése utáni állapot) és ennek érdekében kell a látszatot kelteni, hogy csak a nézőkért él a youtuber (sokan csak éreztetik, ők mindig mondják is) és kell a legkapósabb botrányos stílust felvenni.


Ezeket a rajongók soha nem fogják észrevenni. Én soha nem voltam semminek és senkinek a rajongója, a youtubeon senkihez nem iratkoztam fel, még accountom sincs. Csak nézegetem a videókat alkalomszerűen. Talán ezért is látom mi folyik a csatornákon.

Baj van a világgal, ha már olyan emberért is rajongók hada van oda, aki cigicsikkeket és minden más szemetet megeszik, szemétből érlelt löttyöt iszik, két mondatot nem bír összeszedni és elmondani és olyan videókat vesz fel, ahol hulla részegre issza magát (Igen, megnéztem pár videóját az ilyen egyéneknek is, és akkor mi van? Valahonnan meg kell tudni, merre tart a világ.). Ez kell az embereknek, a normális dolgok nem.

2016. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
51%
Én nézem őket és nagyon jók.
2016. aug. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
57%
Akkor Amerikában mi folyik emberek ? twitchtv-n ? Van aki tényleg meg játszik 3 óra hosszát és kap 3000 dollárt az mennyi pénz is ??? Jah igen kb 1 millió forint. Ha Pisti és jani ki mennének külföldre akkor ők is egy stream alatt ennyit keresnének. De mégsem mennek hanem csinálják itt nekünk. Nem értem mit kell sajnálni Tőlük mikor nem mondják meg hogy mennyit keresnek hanem tartalmat gyártanak magas minőségben. Van A herby na ő be mutatja mennyit kapott postacucc ba is új gépház meg minden ő egy ingyenélő f@sˇ Ellentétben a Vr hajnál 2 ig stream-el hajnaé 5 kor meg már megy dolgozni (Pisti) Ennyit erről.
2016. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Imádom.
2016. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
80%

Ja a szent tartalomgyártás. Ki irigyel tőlük bármit is? Tessék, lehet menni külföldre. A többi videós is miért nem megy? Nem is kell külföldre menni ahhoz, hogy más országok nézőinek tartalmat gyártson valaki. Megmondom, mert kevesek lennének világszinten. Nem csak ők hanem a többi videós is. Már a pewdiepie se keres annyit egy videóján mint amennyit az első időkben.

Az zavaró hogy álszentek. De sok más videósok is azok. Ha külön figyelmezteti egy videós a nézőt hogy szubszkrájb és like, akkor mégis mire hajt? Az a helyzet hogy ők keményen tolják a marketinget és nekem meg volt a gyanúm, hogy valamelyikőjük keményvonalas marketing szakember. Lám utána olvastam hogy tényleg. Nektek azt nyomatják a yt videósok, nem csak ők hanem majdnem mindegyik, hogy értetek vannak és miattatok "dolgozzák halálra" magukat. Bocsesz mit szóljon ehhez az aki tényleg keményen dolgozik és nem csak játszik meg a számítógépen prüntyög? Ja hogy akkor mi vagyunk az irigyek. Közben meg azért csinálják hogy nőjön a csatorna és minél több néző és minél több mani csörrenjen a kasszába. Akarjanak pénzt kit érdekel. De akkor ne játsszák már a mártírt a yt videósok. Közben a videóikban már nemcsak azokat szidják akik véleményt mernek formálni hanem már a rajongóikat és rendszeres nézőiket is. Kicsit már megszaladt nekik és fennhordják az orrukat. A rajongók foggal körömmel védik az isteneiket, de nem hibáztatom őket mert ez az elvakult fanság. Csak sajnálom őket.

2016. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

35: az előzőt nem csak a vrról írtam hanem általánosságban. A Herbyt ne is emlegessed mert az tényleg egy szemétláda, mindent megszól, na aki irigynek nevez, nézze meg inkább őt.


Mikor lesz az, hogy valaki tényleg minőségi tartalomgyártásba, mondhatni profi műsorgyártásba kezd felelősséggel és bevállalja, hogy annak költségei vannak és egyenes? Mert eddig ilyen még nem volt. Legfeljebb csak az önfényezés folyik a videósok körében és ezt hallod vissza a rajongóktól.

2016. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
Miért, nem lehet megvédeni valakit, akit szeretünk? Az már egyből elvakultság lenne? Te meg elvakultan támadod és ellene beszélsz. Most komolyan, szerinted melyik az a csatorna, aki nem a minél nagyobb nézettségért és sikerekért csinálná videózást? Nem gondoltam volna, és szerintem ők sem, hogy ezt valaki kedvéért külön meg kéne ezt említeniük... Természetes, hogy a nézettségért is csinálja, mert akkor mi értelme lenne az egész videózásnak? Melyik videósnak nem az a célja? :D Na mindegy, lehet itt bármit mondani, a dolgokat ezzel úgysem lehet megváltoztatni. Én nem vagyok a rajongójuk, de szeretem, amit csinálnak a káromkodások ellenére is, és elismerem azt a munkát, amit belefektettek a videózásba. Tudom, hogy jó pár videójukba megjátsszák magukat, mint pl a Rage Game videók többségében, de nem érdekel, mert nekem akkor is vicces. Pont így voltam ezzel a nemrég lezajlott Selchris kamuprankjei miatti drámával. Pont lesz@rtam, hogy meg voltak szervezve a prankjei, tudtam amúgy még a nagy leleplező videók előtt is, hogy vannak kamuprankjei, de én úgyis röhögni tudtam rajtuk, mert jól mutattak, és nem a valóságtartalmát néztem, mert csak egy sz@ros videóról van szó, ami a nézők szórakoztatására van csinálva, és nem fog bekövetkezni semmilyen világkatasztrófa, ha kiderül, hogy erőltetett vagy meg van játszva, előre megtervezve... Bár napi szinten nem követem őket, de sok videójukat nézem, azokat, amik az érdeklődési köreimnek megfelelnek. Szerintem megérdemlik a 400000 feliratkozót, és remélem, hogy ez a szám tovább fog növekedni.
2016. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igazad van teljes mértékben, de amugy nincs az a rage sem megjátszva max. 1-2 poén. Pisti amikor felkapja a vizet ilyen :DD Ez ellen nincs mit tenni viszont a ragen kivül egy nagyon aranyos és szerethető ember :D Mindenkinek megvannak a hibai, neki ez ami szerintem nem is nevezhető hibának:D

2016. okt. 2. 17:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!