Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szeretitek a TheVR-t?

Ti szeretitek a TheVR-t?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
86%

Akik itt támadták őket azért elismerik hogy más dolgokat jól is csinálnak. Ezért nem lehet azt mondani hogy elvakultság a kritika.

Az az elvakultság ha valaki valamilyen részletet kiemel és arra kritikát ír és akkor a rajongók már úgy állítják be mintha maga a sátán lenne és személyes támadásnak veszik. Na ez az utóbbi az elvakultság.

Semmi olyan kritika nem volt amit ne fogadhatnának meg. De még ők maguk is leszólják azokat akik megjegyeznek ezt vagy azt és csak hergelik a rajongótábort hogy még inkább védjék őket a gonoszokkal szemben akik nem csupa mézesmázos dolgot írnak róluk. Közben meg ők maguk és az elvakult rajongóik is ugyanezt csinálják csak még szemetebbül más videósokkal.

Mert ő szerintük nyilván mindenki őket majmolja manapság aki gameplay videós vagy bemutat valamilyen hardvert. Arról nem nyilatkoznak hogy ők meg külföldi videósoktól nyúlnak és ilyen volt a szabadulós és a lövöldözős videójuk is. Tudom mert van az ismerőseim között is néhány nagy rajongójuk és állandóan baxtatnak hogy nézzem őket. Amit csinálnak azt mindet már külföldi videósok előttük megcsinálták és már előre megjósolható mi jön. Ennyit az álszentségről.

Én nem vagyok videós és nincs is kedvencem pont emiatt a hozzáállás miatt.

Már egyik videóst sem bírom mert ők a modern kor koldusai. Koldulnak és lejmolnak és előadják a szentet a saját követőiknek. Nem csak a vrék hanem mindegyik. Pénzt keresnek a youtube-al és sokkal jobban élnek mint a követőik de ennek ellenére van pofájuk adományokat elfogadni a követőktől. Utána előadják hogy minden pénzüket a csatornára költik közben maguk nyilatkozzák azt hogy már a csatornából jól megélnek.

Ezt úgy mondom hogy én se vagyok szegény és megdolgozom legalább annyi vagy több pénzért mint amit ezek keresnek a youtuberól. De ne hasonlítsuk már a kétféle munkát össze és ne nevezzük már hejj de valami nagy munkának a videózást mert ez már tényleg igazi elvakultság lenne.

2016. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ez a Youtube videózás hobbiból szórakoztatóipari tevékenységgé nőtte ki magát, és egyre inkább az "iparon" van a hangsúly. Ezt a kritikátlan rajongást, ami körülöttük megjelent (mint oly sok más területen, lásd foci, zene, stb.) , én már a Beatles-nél sem értettem.

https://www.youtube.com/watch?v=fdoCHA0-56o

2016. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, mikor szóltak ők le más videósokat, de légy szíves mondj már egy példát. Lehet, hogy te nem érted a rajongást más területen, de látod, hogy mégis jelen van majdnem mindenhol. Miért olyan nagy probléma ez? Ha az embernek valamilyen dolog nagyon tetszik, akkor várható, hogy az abban a körben mozgó legjobbjainak, vagy számára a legszimpatikusabbjainak a rajongója lesz. Speciel én nem rajongok egyik videósért sem, de van pár, akinek nagyon tetszik a munkássága, és igenis meg fogom védeni az igazságtalan támadások ellen (most nem konkrétan a te kritikáidra értettem, hanem úgy általánosságban). Az én rajongásom pl a fociban van jelen, a zenében nem annyira. Vannak olyan zenék, amit imádok, de nem feltétlenül vagyok egyik zenésznek vagy zenekarnak sem a rajongója, pedig én is zenélek. De mindenkinek más a személyisége, te lehet, hogy te nem vagy egy rajongó típus, de mások attól még lehetnek rajongók bizonyos témakörökben. Ha meg neked is lenne egy olyan területed, amiért rajongsz (lehet, hogy van is, nem tudom), lehet, hogy mások nem értik, hogy lehet aziránt a dolog iránt rajongani, és leszólnak miatta. Szerintem nem esne jól neked.El kell fogadni, hogy az emberek különbözőek, és vannak, akiket a Youtube videózás a szenvedélye (akár kívülállóként is).
2016. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
41%

Soha nem támadtak más videósokat.


Magyarországi viszonylatban a legoszintebb csávók a youtubeon.


Nem tartom magam rajongónak.

Inkább csak néha feldobja a délutánom egy-egy videó tőlük.

Ennek ellenére az ostoba demagóg igaztalan kritikaktol hülyét kapok.

Nem csak velük szemben, hanem mindennel szemben.


Valaki azt írta itt korábban hogy ő sokkal inkább megdolgozott annyi, vagy akár megtobb pénzért mint amennyit ok keresnek.

Illetve azt is jól megmondta hogy a videózás nem munka.


Hidd el... azon a színvonalon, amelyet ők képviselnek, rengeteg munka.

Nem tudom te mit dolgozol, lehet hogy valóban kemény munka.

Viszont akkor is ostobaság a részedről elvitatni azt a hatalmas erőfeszítést amit ez a két srác napról napra belefeccöl ebbe az egészbe.


Ideje lenne elfelejteni azt a maradi ócska felfogást hogy csak és kizárólag az echte fizikai munka számít "kemény munkának"


Valóban.. kemény.

Viszont amellett hogy kemény, meg szarul is keresel vele.

Ha bárkinek ez a vágya, parancsoljon.

Viszont ne nézze le azokat, akik nem az izmos karjukbol szeretnének megelni, hanem a kreativitasukbol, egy jó ötletből, az eszükből.



Peace&Love

2016. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
66%

De megszóltak THEVR-ék videósokat:

Megjegyzéseket tettek arra hogy ők ezt milyen "magas színvonalon" művelik és a többi videós már az alja (ez volt összesítve a mondanivalójuk). Elmondták hogy az a vég, ha valaki kihívás videókat készít stb. Keressétek csak meg és nézzétek vissza ?!

Ha legközelebb még valaki erősködik hogy ők mekkora hősök akkor majd csak előkeresem.


Én írtam hogy megdolgoztam a pénzemért és ez a fajta videózás nem munka hanem szórakozás vagy hobbi.

Vágtam már videókat és olyan munkákat végeztem videókkal hogy ezek félredobták volna inkább idegesen az egészet (de nem csak ők hanem még nagyon sokan) hogy ők ilyen pepecselős munkát nem csinálnak meg amilyet én megcsináltam videoszerkesztésben. Én se csinálnék már ilyet. De ezt se nevezem igazi munkának! Pedig az ilyenek nekem rendes munkafeladatok voltak.


Miben olyan szuperek ők? Ugyan már. Gameplay? Azt mindenki csinálja. Vlogok? Azt is. Szabadulós videót már láttam külföldiektől korábban és le mertem volna fogadni hogy ők is megcsinálják és meg is írtam itt a gyékán hogy biztos hogy lesz náluk is ilyen és úgy is lett. Unboxing? Hardverteszt? Mintha ilyenekből is lenne kismillió.

Tippeltem korábban még olyanra hogy paintball videót is csinálnak a külföldiek mintájára majd és részben bejött mert volt egy puffogtatós videójuk is.


Megmondjam mi az ellenszenves a THEVR-ban? A HYPE. Nézzétek meg a pontos definícióját és körülöttük pont ez zajlik. Sokan a HYPE miatt utálják az APPLE termékeket vagy a BMWket vagy bármi mást ami körül nagy HYPE-ot keltenek. Mert ez ellenszenves.


Számomra ellenszenves még a képmutatás. Az is ellenszenves amikor valaki jól keres (amit nem irigylek főleg akkor nem ha eleve jobban keresek) és ennek ellenére borravalót hálapénzt vagy adományokat fogad el?! Nekem sértés lenne ha valaki borravalót vagy hasonló jogcímen pénzt adna.


Régebben tényleg szimpatikusabbak voltak. A VR téma miatt néztem őket mert az igaz hogy ebben de csak ebben az elsők között voltak Magyarországon. Szimpatikusak voltak a humor miatt is. De amióta már HYPE van körülöttük és sok észosztó rajongó (ezen a jogon osztom akkor már én is az észt) és megmondóemberekké váltak nem azok.

Vagy éltessük azokat akik ilyenekből élnek? Akkor ebből a szempontból elég nagy sztár az a zenész aki a facebookon koldult és néhány nap alatt milliókat kapott. Port ez utóbbitól még nem is sajnálom.


Rosszul látod mert én nem fizikai munkából élek de nem rettenek meg az olyan munkától sem. Ez nem felfogás kérdése. Kemény munka a fizikai munka és keményebb mint bármelyik másik pénzkereset. Szó nem volt anyagi összehasonlításról ezzel kapcsolatban. De ismerek olyat aki jobban él belőle mint feltehetőleg ti és én együtt véve (ez havi több tízezer dollárt jelent) és szereti csinálni annak ellenére hogy két diplomás. Inkább az a maradi felfogás hogy a fizikai munkát lenézik és hogy csakis hülye lehet aki azt csinálja.

Én is végezném azt a munkát és szerintem ti is (a jó pénzért) csak egy a bibi hogy nagyon jó született adottságok kellenek hozzá.

Sok más rendes munkához se elég az ha valaki nagy számítógépes játékos és ért a videoszerkesztő programokhoz.

De attól hogy én is jó helyzetben vagyok és ti is benne ültök a jóban, vannak olyanok is akik a megélhetésükért sokkal kevesebb pénzért dolgoznak egy gyárban vagy egy kft-ben alkalmazottként több hónapig gürcölnek azért amit egyes videósok egy pár órás live alatt adományként összeszednek "kemény" munkával. Hagy ne sajnáljam már őket. Nem csak őket hanem a többi hasonló videóst se.

S igen én is kiírnám hogy béke és szeretet mert nem akarok ellenségeskedni csak hát próbálom reálisan látni a dolgokat. Ilyen eltorzult világban élünk most.

2016. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
56%
Whut? Én nem sajnálom tőlük a pénzt amiket kapnak. Ha a helyükben lennék csinálnék havi kettő 8 órás liveot és megvan a a havi della.
2016. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Kovola Erik válasza:
Jó fejek, de sokat káromkodnak és az nagyon alpári, főleg Jani. Egyébként PlayStation VR-om van és azt olyan szinten hanyagolják, pedig arra már sokkal több és normálisabb tartalom létezik, mint a PC-s konkurensekre. Szégyen, hogy még ingyen PSVR pakkot is kaptak a Sony-tól, de szarnak bele. Már rég nem csak a VR-ról szól, amit csinálnak és így kezd gáz lenni. Még jó, hogy ott van a PSVR.hu -s srác, a Misi. Legalább Ő foglalkozik ezzel a platformmal - szerintem egyedül az országban. Pedig tudtommal egy fillért nem kap érte, max. játékokat tesztelésre. Lehet, hogy nem olyan nagy, mint TheVR-os srácok, de sokkal jobban becsülöm a munkáját, amit beletol. És legalább eltudom dönteni egy játékról, amit tesztel, hogy vegyem-e meg, vagy sem. Itt egy példa, ezt a videója miatt vettem meg: https://www.youtube.com/watch?v=HbnMTq4LzaA
2017. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
63%
Mèg a Jani gyerek jò fej, az nem jàtsza az agyàt , de az az ordibàlos dilis hàj fej Pista az nagyon irritálò tud lenni..nagyon megjàtsza magát..kis teletabi figuràktol fél egy indy horror jàtèkban amitol egy 10 èves gyerek se fèl, tùl jàtsza az a Manus magàt ,, és ez a gyerekeknek szòl egésszen biztos, mert azert annyira nem lehet marha , hogy azt gondolja felnottek ezt beveszik..hogy ő mennyire fél..tudjak nagyon jòl hogy mit miert tesznek..de azert nem orulnem ha a lányom vagy a fiam ezt a manust nézné , nagyin mocskos a szája es szerintem nyugtatòt is kène szednie mert udegrendszeri problémák is vannak nàla..multjor a fiam belenézett ,, meghalottam a hangját ennek a hájfeju pasinak amikor ordibál ugy fenèken billentettem a kolykot hogy dugòba volt egyből..nem baj ha valaki Yt videozik..de legalább ne legyen mocskos a szája, nem elèg hogy a mèdiàbol a szanny folyik még ez a Pista gyerek is jora tanitja a gyerekeket..miert nem megy sportolni egy picit? Olyan kover az a Manus hogy 30 evesen szivinfarktusban fog lefordulni a számitogèp elott Livban ..alig nozognak làtni ..nekem mindegy mindenki azt csinal az életèvel amit akar.
2017. szept. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit régi a kérdés. De akkor én is írok egy kicsit.

Én twitch-en szoktam őket nézni, de csak Janit, vagy max akkor nézem őket együtt r6s vagy ha valami értelmes játék van.

A Pisti gyerek annyira elviselhetetl*n, a r!nyálásaival, és , a kár0rvendő magatartásával. És tényleg ha a chaten valaki mellet megjelenik hogy előfizető egyből s*ggnyal0 viselkedést vesz fel válaszként. A chatan persze kritikát nem lehet írni.


Most pl. vegyünk a r6s-t, lelő valakit, örül a fejének , feltűnési viszketegségt0l, arra vár hogy valaki meg simize a kis fejét, vagy nem is tudom, de én az ilyen viselkedést nagyon nem csípem egy emberen.

Vagy ha lelovik akkor vagy sikítozik hogy mi a f4szom, vagy teszi a fejét hogy nem az ő hibája.

A játékoz persze semmi köze a véleményemhez csak ezt nézem és ebben veszem észre.

Az meg megint más mikor egymással játszanak a többi videóssal, na abban is van egy kis furcsaság.


A megjátszásról már írtak előttem, de ezt Janinál nem nagyon veszem észre.


Vissza térve a twitch diktatúrára, mikor valaki leír egy véleményt, vagy tapasztaltatott, azt berage-el pisti, hogy mi a f4sz bla bla bla .. de ez a show, gondolom.


Röviden jó a Vr, de a Pisti egy feltűnési v!szketegségben szenvedő kárörvend0 irritál* személy ,megjátszásban , és erőltetett nevetéssel, viselkedéssel, rage-el teli pakolt csávó, aki miatt néha pont ő miatta nem nézem a streamet.

És nem úgy hogy meglátom őt a streamen és kapcsolok el, hanem akkor mikor az első ilyen irritál* viselkedésből mutat egyet.

Remélem ezt egyszer elolvassa , mert ezt nem tudja bannolni :D


Lehet erre azt mondani hogy ne nézd akkor (hát nem is nézem) :D


Ja sokan írták hogy jaj pénz keresnek, de ez teljesen normális, és ezt elfogadom, szóval nem azért írom, mert (sokan ha véleményt írnak egyből) irigy.

2018. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Igen szerintem nagyon minőségi tartalmat gyártanak
2018. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!