Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami nekem való...

Adikov kérdése:

Ajánlanátok valami nekem való játékot?

Figyelt kérdés
Valami MMORPG szerűt keresek de nekem a wow-os talentfa(vagymi) bonyomlult meg annyira nem is tetzsik maga a wow (csak azért mondom ezt el mert kb mindenki ezt ajánlaná). Régen Metineztem de már azzal is felhagytam, valami tanács e téren?

2016. jún. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én guild wars 2-vel szoktam játszani, illetve néha silkroaddal. Nézd meg őket, hátha bejön valamelyik. Wow nekem se jött be, és a metin sem tetszett.
2016. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Neverwinter nagyon egyszerű, látványos és akciódús.
2016. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most is játsom vele és megunhatatlan igaz ahoz, hogy "rendesen" tudj játszani ahoz kell fizetni. Én anélkül játszom és simán lehet élvezni Neverwinter,Eléggé régi játék, de nagyon jó C9, Ezzel ellehet játszadozni Tera; bár nekem ez nem jött be, de ezt is leírom : AION
2016. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!