Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le tudná nekem írni...

Valaki le tudná nekem írni aki jártas a CS:GO-ban hogy kb mennyibe kerül és hogy utána még kell a fizetni ha ha kell mennyit és mikor? Hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 23:23
 1/4 gnoomage ***** válasza:
Ehhez nem kell a CS-GO-ban jártasnak lenni. A legtöbben G2A-t ajánlják, vagy egy nagyobb steam akciót, ott egyszer kifizeted és játszhatsz, nincs havidíj. Átlagba olyan 3000-ért szoktam látni, 3500, de volt steamen is 1000 forint alatt már.
2016. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 van 3€-ért szereztem be steamen, már nem is emlékszem. A lényeg, hogy olcsón. Lehet most megköveznek érte, de valahogy utálom a játékot, közel sem kell jártasnak lenni egyik játékban sem, hogy meg tudd venni olcsón. Ennyit számomra megért :)

G2A(esetleg egyéb), vagy pedig vársz a mostani steam akciókra, a summer sale hamarosan lesz. Hátha leárazzák majd.

1x kell kifizetni, azután örökké a steam fiókod része. Utána már nem kell fizetni érte, max ha skint akarsz venni. De a játékhoz nem ad, csak skin... (csak kinézetet). Fizetés nélkül játszhatsz, ameddig csak élnek a szerverek (rohadt sokáig), tehát csak maga a játékot kell megvenned, 1x

2016. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszer kell megvenni, most 11 euró (3500 ft körül), de június 24-től lesz steam sale, akkor mindig le szokták nyomni -50%, -75%kal az árát.


A játékon belül szoktak lenni operation-ök, ezeknek megint van egy külön díja, cserébe kapsz küldetéseket (pl ölj dust2 mapon 100 embert késsel), amik skin-t adnak, + kapod a legújabb ládát (amit az operation hoz be), ami megjelenéskor 5-6 euró körül mozog (egy ládával visszajön már az operation ára).


Az operation lejárata után a sima játékosnak is dobja a ládát, de akkor már 3-5 cent csak az ára a ládának.


Ha akarsz, vehetsz skineket, vagy akár kulcsot amivel ládát nyitogatsz, de ez csak és kizárólag rajtad áll, mennyire akarsz menő skinekkel nyomulni.

2016. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :D
2016. jún. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!