Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DC Universe Online irányítás?

DC Universe Online irányítás?

Figyelt kérdés
Ma leültem játszani a DCUO-val és hiába nyomtam le azt a gombot, mely a Fast Movement-et kapcsolja be, de nem reagált. Kiderült, hogy az alapállapot, a NumLock lett visszaállítva. Mondom nem baj, visszaállítom. Mikor rákattintottam, rendesen felhozza a változtatás lehetőségét, be is írok egy kézreálló billenytűt, rányomok a YES-re, de nem történik semmi. Próbáltam olyannal is, ami nem foglalt, de így sem működött. Újraindítottam a játékot, a Steam-et, de semmi nem történt. Később észrevettem, hogy az Audio és több más fül is eltűnt, míg a haveromnak még ugyanúgy megmaradt. Mi lehet a probléma? Tegnap még rendben működött. Vagy várjak inkább, hátha csak egy ideiglenes zavar volt?

2016. jún. 7. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!