Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az CS:GO-ban, hogy...

Miért van az CS:GO-ban, hogy időnként szinte szét lövöm az embereket és mégis nevetséges a találati arány?

Figyelt kérdés
Megy a csávó, én hátba jövök neki és meglövöm (mondjuk ak-val), alig találom el és erre ő rám néz és lelő. én bele lövök olyan 10-et, ő rám néz és 1-2hit fejes(amiben semmi gond nem lenne de akkor nekem mért nem adta be a 10 lövésből max csak 1-2? Van időm potosan célozni meg tudok is. Valamiért felmetem sherifig, Bár azóta volt többször hónapos kihagyás ás elvette a rangomat, 2x is. Többet sose tudtam az előzőt vissza szerezni. meg az ilyenek miatt nem is nagyon volt kedvem játszani ezzel.

2016. jún. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem "elvette a rangodat", hanem az egész ranking rendszert újratervezték, hogy jobban tükrözze a valódi tudásszinteket. Mondjuk én nem a rang miatt játszom, hanem mert élvezem, de nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy a pingkülönbség, akkor ő (már) nem ott van ahová te lősz. A nagy válaszidő miatt késve jelenik meg az ő helyzete a tiédhez képest.
2016. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Rangot mint ügyességi csoportot tartok számon, nem pedig státusz szimbólumként.


2. Csak nekem jelenik meg késve neki nem?

1.6-ba ha valaki laggolt akkor szopott. itt az szopik aki nem laggol?


így én nem élvezem ezt a játékot

2016. jún. 7. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A lag alatt nem az akadást(kevés fps-t), hanem magát a késést értjük. Mekkora a pinged? Minél kissebb annal jobb. Ha neked kicsi a pinged, akkor nen igazán lehetnej gondok
2016. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

napközbe 30-35 este vagy reggel 10-15


egyébként megfigyeltem hogy gyakran azok művelnek ilyeneket akiknek 70+pingjük van. semmi akadást nem mutat a mozgásuk csak nem találhatom el őket csak nagyon nehezen. de persze ő mihelyst kilép már tudja adni az 1hitet. tehát nem értem hogy akkor ha szar a netem akkor jobb lesz a cs?

2016. jún. 7. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz jobb. Rendszeresen látom, hogy ha egy nagyobb pinggel (szerverátlag +100) rendelkező játékos bejut, akkor a csapat ki szokta kickelni egy idő után, nem jó játszani velük.

A rendszer is úgy van megcsinálva hogy te a hozzád közel eső szerverekre tudsz elsődlegesen kapcsolódni, ettől lesz alacsony a pinged, és ezért van minden szerver tele törökökkel vagy oroszokkal, mert mi a keleti szerverekhez tartozunk.

2016. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nekem az a tapasztalatom hogy rohadtul nem kickelik ki akinek nagy a pingje.
2016. jún. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!