Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a teendő ilyenkor (Starcraf...

Mi a teendő ilyenkor (Starcraft 2 Battlefield Chest)?

Figyelt kérdés
A napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta ki:The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again, If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.Ilyenkor mi a teendő? Vissza vigyem a játékot a garanciára vagy van rá megoldás?

2016. jún. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta kiA napokban megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et feltelepítettem a DVD-t.Utána beírtam a Wings of Liberty kódját és ezt írta ki



Rosszul írod be a kódot, pl nullát (0) kevered az o betűvel, vagy 1 számot a nagy i betűvel stb.

ha végképp nem megy írj a battle.net supportnak, csatold hozzá a kódodról készült képet.

2016. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Battle Chest. A szöveget kicsit elrontottam nem tudom hogy sikerült xD
2016. jún. 13. 21:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak számok vannak beNincsen benne se nulla se O.Köszi a választ😀
2016. jún. 13. 21:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem betűk is vannak benne xD
2016. jún. 13. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A drogok rosszak, értem?
2016. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XD
2016. jún. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!