Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szamitogepes jatekokat tudtok...

Szamitogepes jatekokat tudtok ajanlani kezdonek? 14L

Figyelt kérdés
Erdekelnek a lovoldozos, veres jatekok amikben szep a grafika, de barmilyen lehet. Szeretnek elkezdeni jatszani, de nem tudom melyik jatekokkal lenne erdemes. Tudnatok ajanlani kezdoknek? S olyan kene amit le lehet tolteni nem kell megvenni cd-n es szamitogepen/laptopon tudok vele jatszani. Valaki aki ilyen "nagy gamer" az segithetne is egy ket dolfot elmagyarazni. (Bocsanat ha valamit hulyen fogalmaztam meg, tenyleg nem ertek ezekhez nagyon.) 14L

2016. jún. 16. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Géped?
2016. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Steam-et a [link] -ról és nézelődj a Free to Play kategóriában.
2016. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Gepem csak apam irodajaban van, itthon csakk laptop van.

#2 Rendben koszi. ^^

2016. jún. 16. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemed és korod ebben a kérdésben annyira irreleváns, hogy az hihetetlen. Minek kell egyáltalán feltüntetni?


A gépeden belül az egyik kommentelő arra akart kilyukadni, hogy milyen a konfigod? GPU, CPU, RAM, stb.

Egy mostani játék nem valószínű, hogy elfutna egy 5 éve vett laptopon, főleg, hogy a laptopok eleve gyengébbek ugyan abban az árkategóriában, mint az asztali PC-k.


Nem is játszottál még, de a grafikab**ziság már előjön. Mi számít neked egyáltalán szép grafikának?


Inkább olyannal szeretnél játszani, aminek jobb története van vagy csak a mész oszt' lősz kategória?

Jobb lenne ha tudnánk az érdeklődési körödet, mert ennyiből nehéz ajánlani játékot.


Letöltés. Freetoplay-re gondolsz vagy kalózverzióra? A legtöbb játékot le lehet tölteni kalózverzióban, bár sokszor van velük baj is. A freetoplay játékok meg nem mindig a legjobbak.


Egyedül akarsz játszani (singleplayer) vagy másokkal (multiplayer)?

2016. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mondanám a Killing Floor 2-t vagy a Left 4 Dead 2-t. Mindkettő a kedvenceim közé tartozik és csak ajánlani tudom őket. És ha komolyan gondolod, akkor steamen csinálj accountot és ott tudsz rengeteg játékot venni. Ha persze venni akarod őket és nem csak kalózkodni. 1 hét múlva jön a nagy steam nyári leárazás, amin nagyon olcsón hozzájuthatsz a játékokhoz.


Amúgy meg egy tipp, ne reklámozd azt hogy lány vagy és 14 éves, hidd el nekem, ezért sok rosszat fogsz majd kapni ha multiplayerekkel játszol.


Ha bármi kérdésed lenne, szivesen segítek. :)

2016. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat. En nem tudtam hogyy zavar titeket ha odairom a korom meg hogy lany vagyok. Csak szokasom hogyy itt odaszokfam irni aa valaszokhoz/kerdesekhez. Bocsanat. De szerintem ez egy olyan aprosag amin nem kell fennakadni. A laptopunkrol annyit tudok hogy dell inspiron 3521. A gepunk meg apam irodajaban az egyik legjobb lenovo allitolag. Ennyit tudok. Es nyilvan erdekel hogy legyen ertelme nem csak lovoldozni szeretnek. Ami meg a grafikat illeti bocsanat tudom hogy egy senki vagyok es nincs jogom pofazni de en azert orulnek ha szep lenne a grafikaja. Nem tudom miert olyan nagy baj ez. :) koszonom a valaszokat^^
2016. jún. 17. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy megértsd, hogy miért is gond ez, vagy hogy ez egyáltalán egy gond. A te korodban én sem értettem, hogy miért olyan nagy probléma, hogy lányként PCs játékokkal játszok. Én olyan tudatban nőttem fel, hogy teljesen normális dolog az, ha lányok is játszanak és ugyanannyi lány van mint fiú :P
2016. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az a laptop nem éppen egy erőmű,de 2011-ig nagyjából mindent elvisz.
2016. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat^^
2016. jún. 18. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Howrse


Star Stable


Minecraft


Mester MC

2016. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!