Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WATCH_DOGS 2 VAGY BATTLEFIELD 1?

WATCH_DOGS 2 VAGY BATTLEFIELD 1?

Figyelt kérdés
Hello! Szerintetek, ha én csak egy szimpla lövöldére áldoznám kevésnyi szabadidőm melyik játék érné meg jobban?

2016. jún. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem BF1, nem lesz nagyon élvezete WD1 nélkül elkezeni a WD2-t:)
2016. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BF1 :)
2016. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a wd2 minden csak nem szimpla lövölde :D

Szóval BF1 de az sem szimpla lövölde.

2016. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kevés idő mellett ne kezdj bele játékba.


:D


Tapasztalat.


Ez az én názőpontom, de én egy játéknak élvezni akarom a történetét, nem pedig csak átugorgatni.


Kevés idővel nincs lehetőséged megérteni egy játék történetét, és belemerülni.


Watch Dogs esetében ez hatványozottan így volt. Heti 3 óra alatt nem tudtad élvezhetően játszani, mert egyszerűen elfelejtetted, hogy hol jártál kit-mit kell lelőni, mi jöhet most meg ilyenek.


Én a Watch Dogs-t úgy játszottam végig, hogy napi 1-2 órát játszottam vele, és tudtam követni a történetét. Arról nem is beszélve, hogy 1-2 film megirigyelhetné a WD sztoriját, mert sztem az a legjobb sztori móddal rendelkező játék. Mélyre nyúló téma, valóságban is megtörténhető dolgok.


A Watch Dogs 2 pedig már egy teljesen új, teljesen más lesz mint az első része, de sztem annak is remek története lesz.


BF1, az pedig szintén ilyen, igaz ott több lövölde kerül elő.


A WD első részében a lövöldözés kb a küldetéseken kívül nem nagyon fordul elő.


Én azt mondom, hogy kevésnyi szabadidődben szerezz barátnőt, menj el sportolni, mert a játékokra több idő kell.

2016. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sarkadi.imre13 válasza:
sziasztok tudom nem ide tartozik de letöltötem a wtch dogs 2 es keri a passwordodt nem tudja valaki koszi
2016. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös. A Watch Dogs 2 még meg sem jelent, amit letöltöttél valószínűleg valami vírusos sz*r.
2016. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!