Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 családom elveszett! Mi...

Sims 3 családom elveszett! Mi lehet ennek az oka? Hogyan lehet vissza csinálni?!?

Figyelt kérdés

Kimentem Kínába az egyik simsemmel , és amikor kiertem akkor nem jelezte a simemet ( nem láttam hogy hol volt es bal oldalt sem volt kint a képe a simemnek . Es azután volt egy kis dolgom es ezért elmentettem a játékot es kijelentkeztem ( igen, tudom hogy ez nagy hiba volt ) . Amikor a nap folyamán visszaleptem akkor arra lettem figyelmes hogy Kína olyan módba lépett hogy bekoltozhetek , családot csinalhatok stb... Mint amikor kezdek egy új városba egy új játékot ! Na de en nem csináltam semmit hanem bal oldalt fent volt 3 opció ! Az egyik az Egyiptom szerkesztése a másik Franciaország es a harmadik pedig az a város ahol eddig éltem, annak a szerkesztése ! Abba beleleptem ! Amikor betöltött akkor ugyan olyan volt a helyzet mint amikor a város szerkesztő módba vagyunk ! A simemet láttam aki kiment Kínába ott volt a ház elott , es meg a kis zöld sims jel is a feje fölött volt de sajnos nem bírtam a család egyik tagját se irányítani , se semmit csinálni mert azt írta ki amikor aktív háztartást szerettem

volna választani hogy " nem tudsz aktív háztartást váltani , ha nem tartózkodsz az aktív helyszínen" de en ezt azért nem értem hiszen egy simmel mentem el kirándulni aki ott van a haz elott a család többi tagja pedig otthon van!



#Sims #elvesztés #elveszettcsalád
2016. jún. 19. 17:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni ?
2016. jún. 19. 17:46
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez játékhiba nem lehet vele mit tenni. Kicsit zavaros ahogy írtad... De ha már elmentetted nem lehet rajta változtatni, sajnos
2016. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!