Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Vladimir?

League of legends Vladimir?

Figyelt kérdés
Mennyire állja meg a helyét top-on vagy mid-en? Nem rég lett asszem átdolgozva, és kíváncsi vagyok rá, de beégni se akarok vele élesbe :D

2016. jún. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, nemrég lett átdolgozva. Beégni? arra van a botmeccs, hogy gyakorolj. Ha nem akarsz beégni, béna lenin, és nem akarod aztt, hogy nagy szereped legyen abba, hogy veszítettek, játsz botok ellen. Ha nem teszed, csak magadra vess.


Vladimir late games hős, akivel az erlyben nem árt óvatosan, megfontoltan játszani,főként azért, mert az életébe kerülnek a képességei, valamint csak egy nagy cd-s menekülő képessége van.


Buildnél fontos, hogy tankos legyen, ergo nem csak "mass ap aztán mindent bele" mage. Gáz, amikro egy vladot 2 másodperc altt bedaráélnak.

Vladnak viszonylag közel kell mennie az ellenfeleihez, ezért jobb ppozíció számára a felső ösvény, de ha jól játszol, miden se lehet gond.


Nagyon fontos a képességek elsütésének a sorrendje - és megjegyezném még, hogy a basic attackját is használd, főknét 1v1-ben.


Ha jól játszanak vele, Vlad simán eldönthet egy meccset, vsztes helyzetnél is, cska jöjjön el a late.

2016. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akartam menni egy gyakorlót, de bot meccsen nem lehet normálisan toppozni, mert nincs jungleres, szal duo top a felállás :s

És milyen masteriesel érdemes menni vele? mert láttam olyat ahol deathfire touch van kint, olyat is ahol a strength of the ages, meg olyat is ahol a thunderlord's decree

2016. jún. 20. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
sőt, most találtam egy olyat ahol a grasp of the undying van kirakva xd vagy ez team setup-tól függ?
2016. jún. 20. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobban bejön. Rúnaoldaltól és játékstílustól is függ. Én van hogy tank masteriesekkel viszem, de vna, hogy thunderrel. Attól függ, ki ellen mit akarsz vinni. Ezért kell kitapasztani. Nekem 3 rnaoldalam is van vladhoz, így én válogathatok. Nálad gondolom más lesz a helyzet.
2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Coop vs ai meccsen nem az 1v1-t kell gyakorolni, arra csinálhatsz magadnak custom gamet. A champ kitjét tapasztalod meg vele első alkalommal meg menyire tudsz vele diveolni. Lgtöbb champnél bot game se kell, mehet a normál rögtön, de Vladnál azért az early hp managment miatt tényleg érdemes botok ellen menni.
2016. jún. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem meg, szerintem egész erős most.


Talán topra illik jobban, de szerintem könnyen ki lehet kapni sok toplaneről, miden használom. Miden mindig több killem volt eddig, és kifejezetten tetszik. Figyelj arra, hogy ha az alsó csík sárga, akkor a következő Q erősebb lesz, érdemesebb hősökre fordítani.


Én Rylaival kezdek, protobelttel folytatom, Spirit Visage a 3. Bár nemsokára kicsit gyengítik, nekem egyik kedvenc hősömmé vált. Sok sikert, ha kipróbálod! :)

2016. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!