Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri a Batman Arkham Knight?

Megéri a Batman Arkham Knight?

Figyelt kérdés

Hatalmas Batman fan vagy és az Origins nagyon tetszett, gondolkozom, hogy megvegyem-e a játékot, de nem tudom mi legyen. Megjelenéskor sok jót olvastam róla (tudom, hogy a PC-s verzió szörnyű volt) pl. hogy méltó lezárása a sorozatnak és hogy nagyszerű játékélményt nyújt, de év vége felé, amikor a játékmagazinok összeszedik a véleményüket az elmúlt év címeiről, az Arkham Knight szinte mindig a csalódás kategóriában volt, erre példa a PC Guru, akik a játékra 90%-ot adtak és csak év végén húzták le.

Van ötletetek, hogy mi legyen?



2016. jún. 21. 00:00
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha a sorozat többi része tetszett, és nem zavar a tényleg rossz portolás és az agyonerőltetett Batmobilozás, akkor vedd meg. Nekem pont ezek miatt ment el tőle a kedvem.
2016. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én PC-n játszottam vele, nekem tetszett, ha nem vagy biztos a dolgodban, nézd meg a játékot a G2A-n, ott minden olcsóbb, és ha ez is olcsó, akkor annyi pénzért egy próbát megér.(szerintem)


[link]

2016. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Xboxos vagyok, szóval a PC-s port szerencsére nem érint
2016. jún. 21. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is megérné a teljes áron, bár Xboxra használtan is be tudod szerezni.
2016. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megéri. A PC-s porton kívül nem volt más baj vele. Én imádtam a Batmobileozást. Az egyetlen dolog ami nem tetszett az Arkham Knight valódi személyazonossága. De a játék nagyon ott van, szóval szerintem vedd meg!
2016. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!