Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltöm a minecraft...

Brandon41 kérdése:

Ha letöltöm a minecraft pocket edition 0.15. 0-s verziót akkor megmaradnak a jelenlegi világaim?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik világomban már csomó mindent építettem. Pl artemisz templom,hatalmas vár falat, meg most építem az új world trade centert és ezek megépítésében nem kis munkám volt.

2016. jún. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen én is játszottam vele, én úgy emlékszem, hogy ha kitörlöd és újra letöltöd (hozzáteszem én mobogenie-ről szedtem le) akkor megmaradnak. De nem biztos!
2016. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok kösz, csak a Google play-Ben a minecraft pe alatti kommenteket olvastam és az egyik azt írta hogy nem voltak meg neki a világai.
2016. jún. 22. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Megmaradnak, csak tudni kell elmenteni:

Leírom lépésekben:

1.Belépsz a fájlkezelőbe és megkeresed a "games" mappát. (Az a Minecraft-od mappája, abban vannak benne a világok is meg minden amit legeneráltál.)

[Egybébként ez egy "games"nevezetű mappa lesz!]

2.Na ezt a mappát mentsd le valami biztonságos helyre.

3.Telepísd fel a 0.15.0-ás verziót. 4.Amit lementettél mappát egyszerűen másold be pl. sd kártyára,vagy a telefon belső tárhelyére. (Lényeg az, hogy megtalálja és beolvassa a Minecraft.)

Igazából csak ennyi, nem olyan nehéz. :D

2016. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0.15.0 verzió letöltése: [link]
2016. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megmaradnak a világaid.
2016. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!