Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves vagyok focizok rendsze...

18 éves vagyok focizok rendszerességgel, elég komolyan űzöm a sportot heti 6-7 1,5 órás edzéseim vannak.190 cm vagyok és csak 75 kiló elég vékony gyerek hogy tudnék izmot szerezni?

Figyelt kérdés
Rengeteget zabálok de mégsem látszik rajtam, elhízni vagy valamilyen sújt felvenni szinte lehetetlen. és azt szeretném megkérdezni hogy ez az izommal is így van e. tehát egy magas vékony gyereknek milyen edzés kell hogy nőjön az izomzatom és ne fújjon el a szél :D

2015. nov. 30. 22:28
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Súlyzós edzés + tömegnövelő ètrend. Töltsd le a sárga kapszula cìmű kis könyvet ès olvasd el.
2015. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először mindenképpen híznod kéne egy kicsit, ezt egy új étrenddel tudnád elérni, hogy aztán tudjál miből építeni. Már ha látványosabb izomzatot szeretnél.
2015. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondták az előzők, de az a heti 6-7x1,5 óra edzés, kicsit bezavar, ha alapból gyors az anyagcseréd! Szóval még többet kell enned!
2015. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennél többet már nem nagyon tudok ténylegesen rengeteget eszek és igen nagyon gyors az anyagcserém. az ilyen kondi féle edzés azért nem nagyon jöhet szóba mert rengeteg edzésem van és az már nem nagyon fér bele az időbe.
2015. dec. 1. 21:24
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Pedig így tudnàl izmosodni.
2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!