Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg ha érzelmeket táplálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg ha érzelmeket táplálok egy 18 éves gyerek arcu vékony -de tuti hogy soft- femboy iránt? Aranyos. Jólenne vele lenni.

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 01:23
 1/9 A kérdező kommentje:
érzelmeim nem feltétlen szexuális jellegüek.
2015. nov. 28. 01:23
 2/9 egybaba ***** válasza:
91%

Egyszerűen csak érezd jól magad vele, és ne törődj ki mit gondol. A te életedet te éled. Ha nem viselkedsz nyilvánosság előtt botrányosan, észre se fogják venni.

Kettesben meg igazán csak a ti dolgotok mit csináltok

2015. nov. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is, ha akarsz akkor legyél vele. Amúgy hány éves vagy? És róla tudod, hogy meleg?
2015. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biszex. én pedig 22
2015. nov. 28. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
De gyerek vagy még. Majd rájössz, hogy elvesztegetsz minden percet az életedből amit azzal töltesz, hogy kérdést tegyél fel, hogy ha valaki tetszik --függetlenül hogy fiú lány akármi-- akkor vele legyél. Fiatalon még nem tudod, hogy az egyetlen fontos a kiszámíthatatlanul rövid életben a saját boldogságod és örömöd. És senkit se érdekel hogy kivel vagy boldog vagy KIVEL NEM. Így tehát téged se érdekeljen hogy ez szokványos vagy sem. Ha neked ez jó, akkor örülj neki hogy rátaláltál valami olyanra ebben a rövidke életben amitől egy picit boldogabb vagy mint egy átlagos napon. És tegyél meg mindent érte hogy boldoggá tedd és ő téged. Ez mindenre vonatkozik, függetlenül lánytól fiútól. Csak akard, és tegyél érte!
2015. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem.

Én ilyen fiú vagyok, és több különféle emberen is éreztem ezt már. Elfogadom, hogy természetes.

A rosszindulatúak meg nem befolyásolnak. Nem értük kell élni!

2018. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal jöjj vele össze!!!
2020. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
33%
Ezek a bekategorizálások... Ne foglalkozz vele. Szeress akit szeretni akarsz, akivel jól érzed magad :3 Remélem azóta boldogan együtt vagytok ^^
2022. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg, mar tobb mint egy eve volt, updatelj ☝☝☝
2022. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!