Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim! Mi lehet a gond?...

Skyrim! Mi lehet a gond? Nálatok is előfordult már ilyen esetleg?

Figyelt kérdés

Ha kapok egy feladatot, hogy pl.: olvassam el Olaf király versét, vagy Cicero naplóját, vagy lopjak el valamilyen könyvet, naplót, illetve levelet nem bírom elrakni de ha elolvasok egy feladathoz kapcsolódó bármit ami szöveget tartalmaz, nem érzékeli a játék. Miért? Bug lehet? Nem hiszem, hogy valami különösebb módja van ezeknek de azért hátha.

És ha új kiáltást találok, ki is írja, hogy megkaptam, de nem rakja be a többi közé.


Ezekkel lehet valamit csinálni, vagy kezdjem újra? :s


2016. jún. 28. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha az a feladat hogy a naplóból szedd ki az infót akkor végig kell lapozgatni, nem elég ha csak kinyitod.


öhmmmm most így hirtelen nemtom pontosan megmondani a tutit de a kiáltásokat fel kell oldani. ugye megölöd a sárkányokat és megkapod a lelküket. na azzal lehet a kiáltásokat úgymond unlockolni. asszem a varázslatoknál vannak de nem biztos.. és talán az F-el kell ulnockolni. de am írja alul.


ha a könyves problem ugyan úgy megmarad vagy akár a kiáltásos, akkor szedj el patchet. eredeti a játék? csak az alap játék vagy vannak DLC-k is? ha legendary edition akkor könnyű dolgod van, 1-2 fix és játszható a játék. :D

2016. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végig szoktam lapozgatni és akkor sem érzékeli.


Tudom, hogy sárkánylelkekkel lehet a kiáltásokat feloldani, van is 4 sárkánylelkem de az új kiáltások valamiért nincsenek ott, a 'kiáltások' menünél, hogy fel tudjam oldani..


Nem, nem eredeti a játék, de máskor ilyen problémám nem volt.

2016. jún. 29. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

minden kiáltás (ha jól tudom mindegyik, lehet van kivétel) 3 szóból áll tehát 3x kell megszerezned 1-1 kiáltáshoz a darabokat. szóval amikor feloldottál mondjuk 5 kiáltást abból 3 lehet ugyan ahhoz a szóhoz volt, 2 meg 1 másikhoz. minél több részét unlockolod a kiáltásnak annál erősebb lesz a hatása. a legalapabb és legismertebb ugye a fushrodah. 3 szóból áll, fush - ro - dah. amíg az első van csak aktiválva akkor annyit mondd a karakter hogy fush, másodiknál fushro, harmadikra meg az egészet.


na de hogy ezt így leírtam nagy feleslegesen szerintem tőccs le egy másik verziót, máshonnan (ha nem ugyan az mint régen). vagy szépen keresgélj patcheket és szépen sorban patcheld meg. mást nem nagyon tudsz csinálni..


vagy megveszed de akkor a legendaryt (vagy alapjáték + minden kieg). eredetinél tudnék segíteni de törnél nem igazán... honnan töltötted le? ha valami noname oldalról akkor nem kell csodálkozni. ha pl ncore-ról akkor olvasd végig a hozzászólásokat lehet valakinek hasonló gondja akadt és találtak rá megoldást stb stb

2016. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!