Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan MMORPG-t keresek vagy...

Olyan MMORPG-t keresek vagy ilyesmit amiben lehet kraftolni dolgokat vagy valami olyasmit amiben lehet saját birodalmad amit fejleszthetsz stb de nem stratégiai attól?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a google-n és eddig az Archeage és a Life is feudal volt ami legjobban hasonlított ahhoz amit keresek.Szóval valami ehhez hasonlót tudnátok?

2016. jún. 29. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

the forest


rust


hurtworld


esetleg dayz


ha valami egyszerű de nagyszerűre vágysz akkor pedig unturned :D ez ráadásul még ingyenes is :) nagy hátránya hogy a kis tizenévesek vannak többségben, megbízhatatlanok, nagy az arcuk, sírnak a mikrofonba és nyomik :'D de ha van 1 haverod jól ellehet lenni :) nagyobb nehézségi fokozaton azért akad kihívás bőven..

2016. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves numero uno:

Jó játékokat soroltál, de egyik sem MMORPG.


A kérdésre válaszolva:

Black Desert Online eléggé komplex ilyen téren. A birodalom fejlesztés meg igazán távol áll egy MMO-tól, pontosan nem tudom, hogy képzeled el.

Elder Scrolls Online- ban lehetsz Emperor, de pontosan nem tudom milyen előnyei vannak.


Ugyan nem MMORPG, de a Reign of Kings egy olyasmi túlélő játék, amit az előttem szóló ajánlott és lehetsz benne király. Adókat adhatsz ki meg ilyenek.

2016. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha nem találsz és beéred singleplayerrel akkor mount n blade
2016. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!