Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is strange, hogy? [SPOILER]

Life is strange, hogy? [SPOILER]

Figyelt kérdés

Hogy okozott egy döntés egy tornádót?

(ugye hogy hagytuk meghalni vagy nem Chloe-t)


bocs ha én nem értek valamit, de most tényleg, hogy?


2016. júl. 8. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A játék elején már tornádó van, pedig még időtekerésnek nyoma sincs, szóval...


Szerintem a játék kaki, nem tudom, miért vannak érte olyan sokan oda.

2016. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szerintem egyáltalán nem rossz játék,


én amúgy azon gondolkoztam el hogy ha a pillangót csapnám le, akkor szűnne meg a tornádó (butterfly effect ugye :D )

2016. júl. 8. 20:00
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem a természet reagált így arra, ahogy Max megváltoztat dolgokat, ezzel teljesen más körülményeket idézve elő. Nekem is nagyon tetszett a játék, a történet nagyon jól van felépítve szerintem :D

Most bemásolok egy kommentet, ami nagyon jól értelmezi a játékot:

"Nagyon érződött ezen az utolsó részen, hogy a fejlesztők kezdtek kifogyni a pénzből és időből a square enix-nek köszönhetően. Állítólag 2-nél több végkifejlett lett volna a játékban de idő és pénz szűkében kénytelenek voltak átírni az utolsó részt. Meglátszott a végeredményen a siettség és a zűrzavar, sokkal jobb is lehetett volna. Szerintem ez volt a leggyengébb rész az eddigiekhez képest, de nekem még így is bejött a vége a játéknak, korrekt lezárás és érzelgős búcsú Cloe-tól és Max-től, hiszen ez elsősörban róluk szólt az ő kapcsolatukról. Ki is térnék a játék egyik legnagyobb mondanivalójára, hogy miért is így végződött ahogy.Úgy gondolom, hogy Max a végzetétől/sorsától kaphatta a visszatekerős képességét, ami valójában egy esély arra, hogy kijavítsa a legnagyobb hibáját amit az életében elkövetett, azt, hogy Chloe-t elhagyta az apja tragádiája után és megszüntette vele a kapcsolatot. Amikor legelőször lövi le Nathan Chloe-t a wc-ben akkor Max nem tudja, hogy ki az a "kék hajú lány" , viszont később rájött volna, hogy valójában a legjobb barátja halt meg a szeme láttára és ezért hatalmas bűntodatot érzett volna, és ezért kaphatta meg akkor az erőt, az esélyt ami az utolsó kívánsága lett volna Max-nek, hogy "bárcsak tölthetett volna még időt a legjobb barátjával", de késő mert meghalt. Biztos már mindenki kívánta azt, hogy bárcsak "tölthettem volna vele több időt", és Max megkapta ezt az időt, de nem azért, hogy megmentse Chloe-t, hanem, hogy legyen esélye megtapasztalni azt a szeretetet amit különben nem tudott volna megtapasztalni, csak a bűntudat maradt volna és soha nem bocsájtott volna meg magának. Elsősorban Chloe halálát Max okozta amiért elhagyta Chloe-t, hiszen ha vele maradt volna a tragédia után akkor talán túlléphetett volna Chloe az apja halálán és soha nem történik meg a wc-s dolog, de így, hogy Chloe és Max legjobb barátként búcsúzhattak el, ezért megérte az egész időbaszás:) és ezért gondolom azt, hogy ez a valódi végkifejlett a Chloe feláldozása... itt tanulja meg Max, hogy becsüljük meg a barátainkat és ne hagyjuk cserben őket, hogy elfogadjuk a döntéseinket és hogyan lépjünk túl a szeretteink elvesztésén."

2016. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

ez szépjó válasz

2016. júl. 15. 23:07
 5/5 Seamonk válasza:

Az osszes idooutazos scifiben azt szajkozzak hogy az idoutazastol meg hameglatod a jovo/ multbeli onmagad, szetesik a teridokontinuum es elpusztul az univerzum...

Szerintem Max azzal a tornadoval rohadt jol jart...

2017. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!