Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova tűnt az Electronic Arts...

Hova tűnt az Electronic Arts mappám? Nincs sehol, le lehet ezt tölteni esetleg? The Sims 3

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem meg a Sims 3-mat, akkor még win 7-em volt, minden simán ment, de nem rég kaptam új gépet, ez win 8.1-es, ezen nem futott valami jól a sims, de kitudtam javítani a hibát, valami program kellett hozzá, de a lényeg az, hogy SEHOL NINCS az Electronic Arts mappám. Rákerestem startban, minden mappát átnéztem, ugye a C:program filesba kell lennie, de hát nincs... és egyéb más helyeken sincs. A játék ettől függetlenül elindul, de ruhákat, bútorokat letölteni így nem tudok, mert ugye azokat az EA mappában, Sims 3 -> downloads-ba kell menteni... Miért tűnt el? Mit csináljak?

2016. júl. 9. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Töröld le és rakd fel újra.
2016. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a program filesban, hanem a dokumentumokban kell lennie (annak a mappának, amibe a letöltéseket rakod) és ha nincs, a játék indításkor újat generál. Ha már elindult, akkor olyan nincs, hogy nincs.
2016. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!