Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért a legjobb dolgokat...

Miért a legjobb dolgokat 'vették ki' a Sims 4-ből?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember szerint (nem is meglepő) a legjobb dolog a sims 3-ban a többi simshez képest, hogy a simek szabadon vannak engedve, nem kell megvárni a betöltő képernyőt míg leugrok a sarki kisboltba vagy a szomszéd nénihez sütizni.

Aztán ott van még az egyedi stílus/mintázat beállítása, nem volt megszabva milyen színű és mintájú bútort, vagy akár hajat kreáljak...

van valahol valami magyarázat arra(a készítőktől), hogy ezeket miért nem tették bele és fejlesztették tovább a sims 4-ben? A hülyének is világos hogy ezt szerette leginkább a nép. Nagyon csalódott vagyok emiatt. Ugye más is érez hasonlóképp?



2016. jún. 28. 15:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy az egyetlen újdonság nekem úgy tűnik csak a simek szerkesztése és az érzelmek kifejezése. Ami tényleg kellett már bele. De ettől független mintha visszafele fejlődött volna az egész. Ha összehasonlítom a sims 2-t a 3-mal, hatalmas változásokat látok. A sims 4-ről ez miért nem mondható el?
2016. jún. 28. 15:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A töltőképernyő azért került vissza, mert így csak adott területet kell betöltenie ezáltal gyengébb gépeken is gyorsan betölt, nem úgy mint a sims 3 ami már jópár kiegészítővel együtt még egy erősebb gépen is jó 4-5 percet is töltött mire elkezdhettél játszani. a sims 4-ben pedig még ha egybe számolod a sok kis töltést, akkor is gyorsabban tölt, mint ha egy teljes várost töltene be. Az egyedi mintázatot nem tudom, azokat én is szerettem.
2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van, tényleg gyorsabban tud futni a játék.
2016. jún. 28. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem már az is furcsa, hogyha valaki megveszi a Sims 4-et.

Mármint ez kb a remake-e Sims 3-nak, ami meg a Sims 2-é...


Az egyetlen dolog, amit szerettem a Simsben a lakberendezés meg az állatok.

Kíváncsi vagyok, hogy a 4-hez még hány kiegészítőt dobnak ki aranyáron és hányan fogják meg is venni azt...lehúzás az egész.

2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, és elhiszem hogy elképesztő munka lehetett vele, de akkor is drágának tartom, főleg a sok bug miatt- ami eredeti, megvett játékban is előfordul.

Na emiatt én inkább letöltöttem torrentről... hát ez van. Építgetek benne, arra azért jó.

2016. jún. 28. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
originen valamennyi ideig kipróbálható.. hát én kipróbáltam :D az összes kiegészítővel együtt talán élvezhető lenne de 1-1 kiegészítő annyiba kerül mint egy régebbi normális, teljes értékű játék!!! de igazából ez nem meglepő hiszen az előző részekhez is milliónyi kiegészítő jött.. ez az EA üzletpolitikája :) a battlefronttal is ezt csinálták.. am csak nekem tűnik teljesen lecsupaszítottnak a játék? mármint a sims 4.. olyan steril érzésem volt amikor játszottam vele. az építkezés nem rossz, meg a sim testének testreszabása illetve a személyiség testreszabása is jó lett de kb ennyi a pozitívum... :S
2016. jún. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ocean of Games-en (oceanofgames.com) megvan sims3/4 ingyen full verzio nem hackelt minden kiegeszito stb. En ajanlom a sims4 deluxe-ot es mindez igaz hogy nem lehet egyedi dolgokat csinalni de elvezheto.
2016. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
kedves 7es, elárulom neked hogy az bizony tört :D ha nem fizetsz érte és teljes értékű a játék az bizony tört.. nincsenek ilyen kiskapuk :D attól hogy nem kell crackelni meg agyon patchelni stb attól még tört. mostanában már sok játékot elég ha letölt az ember és már játszhat is (mármint a törttel)... aranyos a naivitásod :D
2016. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem az is zavar, hogy kivették a tipegőket. Meg hogy egy ideig medence sem volt benne (aztán szerencsére berakták)


Én ezeket a kiegészítőket sem értem. Főleg új ruhák, hajak és tárgyak vannak a kiegészítőkben, amit amúgy bármennyit és bármilyet ingyen is le lehetne tölteni. (Jó, a Get to work meg a Dine Out az jól sikerült, de a többi kiegészítő szerintem nagyon kevés)

Lehetne itt is Évszakok (vagy inkább alapból benne lehetne a játékban, bár a kiadót ismerve inkább kiadja és vegyük meg..)


A szomszédság sem nyitott, de ami még baj emellett hogy nagyon kicsi, kevés telek van. 4 db közösségi telek van összvissz, amit egy idő után nagyon megunok.


Nem tudom miért így csinálják, ahogy. Lehetne a Sims tökéletes játék, de minden újabb alapkiadásban van, amit szerintem elrontanak. (A Sims 3-ban nekem nem tetszett a simek kinézete, de ha ott olyan lenne mint a CAS mint a 4-ben, akkor tökéletes lenne)

2016. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sims játékosok nagy része tinikből, gyerekekből áll, akiknek ha el akarják adni a játékot akkor nem lehet a játéknak nagy gépigénye. A tiniknek többnyire nincs pénzük jó gépekre, a játéknak futnia kell gyengébb gépeken is. Ezért butítottak a Sims 3-on, a Sims 4 jobban fut gyenge gépeken mint a 3. És ezért tologatják az állatos kiegészítő megjelenését is, az lassítani fog a játékon.
2016. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!