Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lett ilyen híres játékos?

Mitől lett ilyen híres játékos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Counter Strike Global Offensive

kennyS hogyan lett ilyen híres és jó játékos? Hogyan jutott be a valvehoz?



2016. júl. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Vealvehoz? Nem is dolgozik a valvenál...

Jól játszik, competitiv szinten és felküzdötte magát kisebb versenyekről idáig. A probléma, hogy sokan azt hiszik ezt 1-2 év alatt érik el a profik, pedig 10 éves koruk óta játszanak. Nem is tudom ki volt az a mostani majoron, de valakit szó szerint kiemeltek, hogy csak 1.6-ban 15000 játszott órája volt.

2016. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nekem mit ajánlasz? Nem szeretnék elérni sikereket mint kennyS de szeretnék olyan jól játszani mint ő!
2016. júl. 21. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Játssz sokat.
2016. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomi1.0 válasza:
Szerintem menj sokat DM-ezni hidd el sokat segít a reakcióidő, célzás, gyorsaság fejlesztésben. Én például anno szinte semennyire se tudtam awp-zni, de az hogy rengeteg órát öltem abba, hogy felmegyek deathmatchezni/aim szeróra és only AWP-be tolom rengeteget segített. Ez saját dolog, de attól is függ, hogy miben kellene/szeretnél fejlődni. Ja és sok sikert! :D
2016. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
AWP-zni,ha kennyS 10-es akkor én olyan 6-7-es szinten tudok wp-zni! AK... hát azt nagyon sokat kellene gyakorolnom meg talán 1 új fülest venni a trapp miatt hogy jobban halljam!
2016. júl. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!