Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek nem hiányzik a régi...

Nektek nem hiányzik a régi Gates of Andaron?

Figyelt kérdés

Aki aktívan játszott 2010/2011 környékén az tudja milyen érzés sok emberrel megismerkedni, bejárni a céhek nagy részét, minden küldetést magadnak megkeresni, átmenni Derionba/Valorianba az aukciós házba cuccokat venni (XD).


Nekem ez nagyon hiányzik. Ma már semmi közösség, csak a bamba gyerek felmegy játszani, és a nyomkövetővel a küldetést is a szájába rágják.


De még itt egy kis zene is, hogy még jobban átérezzük, hogy milyen jó is volt régen:


https://www.youtube.com/watch?v=azdxddrTA4c



OFF: Valaki segítsen, hogy hogy lekvárba indítsam el a Gates of Andaront Windows 10-en.



2016. júl. 24. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amikor egy karaktert még 1 hónapig húztam fel 30-ra, akkora kihívás volt benne.


Amikor az számított nagy dolognak, amikor összeszedtem 100 ezüstöt, és Horusföldről Taratba sikerült átérnem. Ezek voltak a szépek.

2016. júl. 24. 17:07
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a csatorna, amelyik felrakta az linkelt zenét, na azon a csatornán megtaláljátok a régi zenéket, én végighallgattam, de nagyon hiányzik.
2016. júl. 24. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Nem, soha nem játszottam vele.
2016. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván attól kérdezem, aki játszott vele. Te se vagy százas...
2016. júl. 24. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
én játszottam vele. de sajna szerintem én az új verzióját toltam. aszem 2014be nyomtam. de biztos jó lehetett a régebbi. sajnos kedves kérdező az a helyzet ezzel hogy minden változik. még az a jó hogy megy. sok játék megszűnik évek múlva.
2016. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan közösség volt, hogy mindenki ismert mindenkit. A játék pedig olyan volt, hogy 30-ig alig bírtad felhúzni, és volt, hogy az egész mapon magadnak kellett megkeresni a következő küldetést, és szörnyeket, direkt azért, hogy megkérdezd más játékosoktól, és megismerd őket. Nagyon nagy közösség volt.
2016. júl. 24. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor volt igazi csapat szellem a játékban, hát sajnállak/sajnálom akiknek így elcsezték ezt a játékélményt. hátha fejlesztenek még valamit rajta ami visza hozza ezt.
2016. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én játszottam akkoriban,és tényleg tök jól elvoltunk vele.Mondjuk én kb. csak 30ig mentem,aztán mindig legyilkoltak az ellenséges birodalom játékosai.Végül meguntam,és hát azóta nem játszottam vele.
2016. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ugyanaz, mint nyolcasnak. :D

Régen én isnszerettem, és azt hittem, csak nekem volt nehéz 30 körülre felhúzni a karaktert. :D Főleg harcosként. Mióta új, nem játszottam vele, mert a felhasználómmal van egy kis javarc, és új email címet kéne cisnálni. Ahhoz meg lusta vagyok. Szerettem a küldetéseket is. És tényleg kellett keresgetni. A közösség részében annyira nem voltam bent. De azért tényleg vettek be helyekre, meg így csapatban öszeálltunk ismeretlenekkel, hogy gyorsabban fejlődjünk.

2016. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Ha jól emlßekszem már 2009-ben elkezdtem a GOA-t.De a Gór-ok megjelenése után nem sokkal abbahagytam, mert már nem tetszett a sok változtatás. Szerintem nagyon jó játék volt. Eléggé magába is szippantott. Fokoska volt a fö karakterem neve.
2017. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!