Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy még néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még néha hiányzik az exem?

Figyelt kérdés
2 éve jártam egy sráccal, nem volt hosszú kapcsolat, csak 2 hónapig tartott (nincs túl sok.szerencsém a párkapcsolatokban :/), és néha mikor meglátok róla egy képet facebookon néha még mindig könnyek szöknek a szemembe, pedig már rég túltettem magam rajta, most is egy sráccal nagyon jól alakulnak a dolgaink, aki kb minden szempontból ideális számomra, és szeretem is. Mégis néha hiányzik a régi, holott van, hogy hetekig, hónapokig eszembe se jut. Valahogy az én szememben nincs benne hiba, ő az aki számomra olyan értékeket képviselt amiket minden pasiban keresek. Róla mindig csak a szép emlékek jutnak eszembe. De már régen felfogtam, hogy ez halott ügy, hogy ő nem akar tőlem semmit, ez nem is fáj, csak nem tudom elfelejteni, valahogy úgy érzem ő mindig ott lesz bennem. Hogyan felejthetem el?

2016. júl. 18. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs."

Bár ez nem minden esetben igaz, mert nekem van olyan ember a múltamból, akire rá sem bírok nézni..:D De neked ez most pont így van.

"Valahogy az én szememben nincs benne hiba, ő az aki számomra olyan értékeket képviselt amiket minden pasiban keresek. Róla mindig csak a szép emlékek jutnak eszembe" Ha ő testesítette meg neked az álompasit, akkor ne is add lejjebb.. Viszont csak egy új, őszinte szerelem tudná veled elfeledtetni a régit. De szerintem az sem baj, ha néha néha eszedbe jutnak az emlékek.. azért vannak.

Idővel elmúlik, ne aggódj. Remélem ezzel az új sráccal jól alakulnak a dolgaid!:)

2016. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak mint emlék gondolsz a volt kapcsolatra és a srácra, mint mondjuk egy nyaralásra, addig semmi probléma, mindenkinek vannak emlékei.Ha viszont még vonzódás szinten hiányzik, akkor nem sikerült teljesen kiheverned.Ha nem akarsz/tudsz visszamenni hozzá, akkor ahogy korábban írta valaki, ne adj lejjebb, de tudatosítsd, hogy nem csak ő létezik, más is lehet ugyan olyan jó és még jobb is, az segíthet.
2016. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!