Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb kamionmárka az ETS2-ben? Írnátok mindegyik márkáról egy kis információt?

2016. júl. 29. 10:45
 1/3 anonim válasza:
2016. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Volvo Fh16 és a Scania a nyerő. A Volvo FH 16 nak tetszik az egyszerű beltere az újabb volvo beltér annyira nem tetszik. Renault Premium sem rossz jól lehet forgatni, persze ha manuál váltón vagy.

Lényegében egyikkel sem lősz mellé, lényegében csak a külsőben változnak teljesítményben nincs szinte különbség mivel hasonló motorok vannak hozzájuk, de ha már 200.000 km et mentél a játékban akkor lehet már tudsz különbséget tenni köztük teljesítményben is, én már 200 ezret mentem, igaz én már mod motorokat tettem be 1000 Le egységes motorok.

2016. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A DAF-oknak csupa luxus a beltere.
2016. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!