Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go-ra mikor jön ki a...

Pokemon go-ra mikor jön ki a frissítés?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted a gyakorikerdesek.hu olvasói közül hányan dolgoznak a Nintendónál, hogy erre választ tudjanak adni?
2016. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy kapok ilyen "választ"..

Miért, ahoz a Nintendónál kell dolgozni? Pletykák, kiszivárgott infók nem léteznek? Azoknak általában lehet hinni..

2016. júl. 30. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
én már kb a 3adik frissítést kaptam pedig csak kb 1hete van a telefonom
2016. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krisipoke ***** válasza:
Már fent van a legújabb, és ez kijavítja pl. a lábnyomos bugot is.
2016. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja, de én a nagy frissítést várom. :D

Hogy lehessen mással közvetlenül csatázni, bekerüljön az összes pokemon, stb.

2016. júl. 31. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, egyelőre nem ad valami óriási játékélményt a pokego.. viszont sok lehetőség van benne, remélem kihasználják a fejlesztők!!

Jah lábnyom.. kicsit gáz ahogy ezt a problémát "megoldották"... én nem akarok csalni a játékban, de kicsit idegesítő, hogy az orrom elé tol a játék egy pokemont, ami még nincs meg, de csak azért, hogy tudjak róla ilyen is van, de úgysem fogom megtalálni... így jó, hogy külsős térképet használok... pedig az tényleg jó játék lenne, hogy látom a pokemont és rendes lábnyomos követéssel megkeresném, persze több lábnyommal meg kicsit több segítséggel..

2016. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke ***** válasza:
Egyszerre biztos, hogy nem fogják az összes Pokémont beletenni, de hallottam valami olyasmit, hogy télen már belekerül a második generáció.
2016. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyártó cég azt mondta, hogy addig nem lesznek nagyobb fejlesztések, amíg ki nem jön a játék minden országban, ahhová tervezték és csak a bugok lesznek javítva meg szépítve lesz a játék. Egyébként lassan jön a csere és a PvP frissítésben valamint 2017 elejére betervezték a 2. Generációt is.
2016. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!