Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon GO-ban érdemes megtart...

Pokémon GO-ban érdemes megtartani az összes pokémont? Vagy ami már 2-nél többször megvan érdemes eladni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz!!

2016. júl. 31. 11:00
 1/7 anonim válasza:
34%

Nem hiszem!

Nekem nincs meg,de szerintem add el őket!

(Ha nagyon jó Pokémonok akkor ne)

2016. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges egyformákból annyit összegyűjteni. Ami nagyon jó meg ritkább azt tartsd meg még ha kettő van belőle akkor is, mert sosem tudhatod. Amiből meg 2 nél több van és alapvetően gyakori akkor azt nyugodtan passzold el, főleg ha nem nagy szám.


Én nem játszok vele mert nagyon régi okos telefonom van amin nem is menne szerintem. A barátnőm van nagyon oda ezért a játékért ő rendszeresen járja a várost biciklivel és vadászik ezek után, meg néha amikor elmegyünk picit csavarogni autóval elviszem a szomszéd falvakba városokba. Neki van olyan pokémonja amiből rengeteg van és ő is adogatja el azokat amik gyakoribbak meg nagyon semmire sem jók.

2016. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Ez több dologtól is függ. Nyilván 50 db semmiből nem fog kelleni, de...


Használhatsz egy Pokémonból többet is, ha akarsz. Ha mondjuk nagyon szereted Gengart, semmi sem állíthat meg, hogy te harcban hatot használj egymás után. :D


Ha szeretnél élő Pokédexet (vagyis azt, hogy minden Pokémon minden fejlődése a birtokodban legyen), akkor is érdemes párat megtartani. Pl. ha egy Pidgey-t továbbfejlesztesz Pidgeotto-vá, majd Pidgeottá, akkor se Pidgey-d, se Pidgeotto-d nem lesz már. Ezért ha akarod őket, újból el kell fogni.


Aztán később lesz egy olyan funckió, hogy cserélgetni is lehet a Pokémonokat, így a nem annyira gyakori dolgokból érdemes párat megtartani. Lehet, hogy mondjuk nálatok gyakori az Oddish, viszont egy Poliwaget sem fogtál még, egy arrébb lévő barátodnál meg pont fordítva van, és akkor akár egy-egy felesleges példányt el tudtok cserélni egymással.

2016. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Utolsó:Megfogadom a tanácsod, megtartok 2-3mat :)

2016. júl. 31. 14:33
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%
Ja, és azt még elfelejtettem, hogy Eevee-nek három különböző fejlődése van (Vaporeon, Jolteon, Flareon), szóval érdemes addig megtartani őket, amíg nem tudod megszerezni mindhármat. De van egy trükk, amivel befolyásolni lehet, hogy mivé fejlődjön (mert egyébként véletlenszerű): Ha Pyro-nak nevezed el, akkor Flareon lesz, ha Rainernek, akkor Vaporeon, ha pedig Sparky-nak, akkor Jolteon.
2016. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet elnevezni?
2016. aug. 1. 00:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaaa hülye vagyok :D

Megvan c:

2016. aug. 4. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!