Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes együtt maradni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradni olyan házastárssal, aki többször a szemembe hazudik?

Figyelt kérdés
Gyanítom, hogy megcsalt, de csak közvetett bizonyítékaim vannak. De ami ennél jobban zavar, hogy mikor leülünk erről beszélni (az elmúlt pár évben többször is) és kérdezem, akkor a szemembe hazudik. Majd mikor szembesítem a tényekkel, akkor fogadkozik, hogy hülye volt és nem komoly, és több nem történt, engem szeret, soha nem csalna meg, stb. Aztán megint kiderül valami, megint hazudik a kérdésre, majd mikor elmondom, hogy mit tudok, megint hülye volt, de csak annyi történt, amennyit tudok. Nincs 100% bizonyítékom, hogy konkrétan lefeküdt volna az adott nővel, de nem is ez a fő bajom. Hanem hogy hazudik.
2015. jún. 14. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Egy jó,és biztonságos ,boldog párkapcsolat alapja a kölcsönös bizalom,hűség,szeretet,és őszinteség. Valamint a jó kommunikáció,és jó szex. Ha ezek közül bármelyik hiányzik akkor annyi. Ezek után milyen kérdésed van?
2015. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Amit te valamilyen úton-módok kiderítesz, az csak a valóság néhány százaléka. Mindent tagad mindig, ameddig az orra alá nem nyomod a bizonyítékokat. Én biztosan nem tudnék bízni benne.
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rugd ki a szemetladat! Majd megismerkedsz egy uj pasival! N
2015. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!