Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok a league of...

Ti mit gondoltok a league of Legends-rol?

Figyelt kérdés
Aki utalja ezt a jatekot kerem h hagyja el az oldalt. Koszi:)

2016. aug. 2. 03:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen semleges. Nem próbáltam még, valószínűleg nem is fogom, viszont láttam az egyik ismerősömet játszani vele. Nem vagyok valami nagy gamer.
2016. aug. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem próbáltam, szentül meg voltam róla győződve, hogy egy orbitális nagy hülyeség. Aztán valamiért megszerettem. Elég sokoldalú, mókásak a karakterek, több pozíció van, stb. A közösségtől néha (vagyis szinte mindig) hányni tudnék, de ezt a békát le kell nyelnem, ha játszani szeretnék. :)
2016. aug. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:)

Hat igen en is igy vagyok ezzel h le kell nyelni azt a bekat..:)

2016. aug. 2. 05:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Addiktív. Ezért nem kezdek bele. Nincs időm rá, inkább csinálok mást.
2016. aug. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok a véleményekre, de csak a pozitívakra, a többiek húzzanak el!" Ez jó. Nem szeretnél közvélemény-kutató lenni? :)


Számomra borzalmasan unalmas az egész MOBA stílus. Becsülettel beletoltam a LoL-ba, DOTA-ba, Smite-ba 10-15 órát, de ennyi idő alatt sem voltak képesek meggyőzni. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy 500 óra kell ahhoz, hogy megismerjem! Ha 10 óra alatt nem ránt be, akkor nem is fog.

Az lehet a baj, hogy a régi szép időkben én beletoltam azt a több száz órát az RTS-ekbe (Warcraft, Starcraft...) és az akció-RPGkbe (Diablo és társai), és ezek után a MOBA csak egy lebutított hibridnek tűnik, ami elvett mindent, amiben a fenti játékok jók voltak, és megtartott mindent, ami fárasztó vagy unalmas. 45 percen át klikkeljek 5000-et, ugyanazon az egy pályán, újra és újra? Kösz, nem. ÉS ha győzök, mi a jutalom? Feljebb léphetek egy ranglétrán, ahol a legfelsőbb szinten is tök ugyanazt csinálják, mint a legalsón. Ja, és vehetek SKINEKET, juhú! Köszi, 39 évesen kinőttem már a Barbie-zásból.

Három embert ismerek, akik kigyógyultak a MOBA-betegségből, és már egyikük sem érti, miért öltek bele ezer órát és több tízezer forintot. :(

2016. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#7.

Neked nem jön be a moba stílus,nem tetszhet mindenkinek.

Aki pedig utálja azt tartsa meg a véleményét magának,nem lehet mindent szeretni.Ha utálod annak van oka és az esetek nagy részében ez csak neked nem tetszik,a többieknek igen.Azért nem akarta a kérdező,hogy utálók is írjanak,mert akkor jönne a sok dotás és elkezdenék megint a "háborút",hogy a dota ezerszer jobb,stb. Teljesen jogos a kérés.Negatív véleményt meg ne keverjétek össze az utálással könyörgöm,mert az két nagyon különböző dolog.

Láttam már sok olyat,hogy "Utálom a játékot mert sokáig kell ip-t gyűjtenem egy karakterre stb"

A közösség nagyobb része sza*,de ez rengetek játéknál így van.Nem találhatsz egy olyan játékot ami minden szempontból megfelel neked.

2016. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mikor mindenki elkezdett játszani a LOL-al én akkor kezdtem befejezni a metines pályafutásom, és egyszerre gondoltam, hogy a LOL egy hasonló függős játék lesz, aminek amúgy azon kívül, hogy az időm "pazarlom" a gép előtt nincs sok értelme, szóval inkább kihagytam.
2016. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

En megertem, nem kell itt "haboruzni" csak velemenyeket akartam:)

Es koszi a valaszokat!

2016. aug. 3. 01:48
 9/15 anonim ***** válasza:
A kommentek amiket kitoroltettel is velemenyek voltak...
2016. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én három és fél évig "sima" metineztem,sikeres céh vezetőjeként,utána két és fél évig old metineztem,egy még sikeresebb klàn vezetője voltam (Volt olyan,hogy egyszerre 33 céhtagunk volt fent a jàtékon).És most lesz két éve hogy LOL-ozok.39éves vagyok ;) Amikor először làttam videót diàs unokatetvérem meccséről,még abszolúte nem tetszett.Aztán később kipróbáltam,és megszerettem.A Dotàt is kipróbàltam.Az nem jött be.Sry Dot. ;)
2016. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!