Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » V@laki tud valami spolert...

V@laki tud valami spolert (nem tudom hogy írják a spojlert ezért ítam így le ) az ATTACK ON TITAN következö évadáról hogy miért esznek embert az óriások? Vagy mivan a jeager család pincéjében?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 19:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem nagyon érdekelt ezek és a 60 m óriás hogy 60 méter úgy születet ?
2016. aug. 11. 19:39
 12/20 anonim ***** válasza:
Mint mondtam: nem tudni.
2016. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És a koloszáis titán hogyhogy 60 méter miért nem max 15 vagy 16?
2016. aug. 11. 21:40
 14/20 anonim ***** válasza:

Mert kolosszális. Kolosszális=bazi nagy.

Minden alakváltónak más képessége van.

A kolosszális nagy és forró gőzt tud kibocsátani a teste.

A páncélozott megtudja keményíteni a testét úgy, hogy nehezen lehet rajta áthatolni és közben tud mozogni is.

Eren titán képessége tudja irányítani a többi titánt.

A nőstény titán (Annie) különlegessége nem derült ki, bár lehet azzal kapcsolatos, mint mikor legyőzték és egy valamilyen kristályba zárta magát.

A Beast Titan tud beszélni titánként is, hallgatnak rá a "normál" titánok, képes összetörni a páncélozottat is. Illetve mikor feltűnt, akkor este is aktívak lettek a titánok és egy falu népe titánná változott. De nem tudni, hogy ez mitől lett, így vagy összefügg a Beasttel vagy nem.

2016. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Vagy Ymir a "táncoló titán" is tudott kicsit beszélni titánként, meg kibújni a titántestből majd vissza, és elég fürge is.

De pl. mikor Rod Reiss titánná vált, akkor lehet, hogy még a kolosszálistól is nagyobb volt.

2016. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És Bert a colosális titán hogy lett 60 m-ter miért nem max 16 17 ?
2016. aug. 12. 09:45
 17/20 anonim ***** válasza:
Úgy nem látszik nem bírod felfogni a leírtakat.
2016. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*az első nem nem kell
2016. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtetem a második számra katintani és megnézni mit írtál és csak vakon kérdezösködtem bcsi amúgy köszi a spoilert :)
2016. aug. 12. 22:28
 20/20 anonim ***** válasza:
a legújabb részbe már a pincében vannak :D
2016. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!