Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná GTA V-ben mi az...

Valaki leírná GTA V-ben mi az a CEO es a VIP? Vagy a kettő ugyanaz?

Figyelt kérdés
És, hogy ha VIP-ba regisztrálok az végleges vagy mondjuk 1 napig tart? Mert láttam lehet irodát venni és nem vennék ha ez ilyen "időszakos".

2016. aug. 4. 17:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Én jó kategóriát adtam meg. :/ csaj telóról vagyok és az képes elállítani...
2016. aug. 4. 17:38
 2/2 Nemohalacska ***** válasza:

A VIP státusz előbb volt a játékban mint a CEO ha azt vesszük a CEO a VIP egy továbbfejlesztett változata újabb lehetőségekkel.


A VIP státusz többek között bizonyos vip küldetéseket tesz csak elérhetővé meg persze ezen felül sok apróságot.


CEO pedig abból lesz aki vesz irodát és belép egyszer az ottani gépen a SecuroServ programba. Itt pedig az áruszerzéses feladatok lehetősége lesz adott.


Mindkettő végleges tehát csak egyszer kell ezekké válni.


Nem ugyanaz a kettő de mégis. Ugyanis aki még nem VIP de a CEO státuszt megszerzi annak ugyanúgy eléhetőek a VIP lehetőségek is tehát a CEO mellett egyben VIP is lesz a játékosból.


Én a CEO felé hajlanék. Igaz a CEO többe fog kerülni mint a sima VIP de a CEO-val együtt jár a VIP is tehát a CEO éri meg jobban. Márcsak abból kifolyólag is hogy a CEO-val gyorsabban és több profitot tudsz termelni.

2016. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!