Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GoodGame Empire-vel játszók!...

GoodGame Empire-vel játszók! Elfogadjam valamelyik ajánlatot, vagy maradjak az eddigi szövimbe? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy csomó szövibe akarnak áthívni,az összes a top 10-ből és azonkívül is egy csomóba.Mindenkinek azt mondtam még átgondolom.A mostani szövi ahol vagyo,nem túl összetartó,csak páran használják a chatet a 36 közül,de az a pár személy hiányozna nagyon.Viszont a másik szövik nagy lehetőséget jelentenének,de félek úgyjárnák mint,az egyik volt szövitársam,hogy kirakják és aztán sehova nem kell.És attól is tartok,hogy olyan szövibe lépnék ahol,senkinek nem lehet önálló gondolata,és mind egy miről van szó csak utasításra lehet csinálni bármit.Akkor most mit tegyek?Ti mit tennétek?
2016. aug. 5. 09:02
 1/8 anonim válasza:
Üdv! Hát...ha ilyen jó szövetségekből hívnak téged én nem teketóriáznék sokat. Ellenben ott vannak azok a szövetségi tagok akikkel szorosabb kapcsolatban vagy és nehéz lenne őket elhagyni. Megértem, hogy nehéz dönteni, de én a következőt ajánlom. Beszélj a szövetségekkel, hogy azokat a tagokat is bevennék-e akiket nehéz lenne otthagyni. Viszont, ha nemleges válasz jönne az összestől és a szövetségetek nem nagyon éledne újra akkor alapítsatok egy új szövetséget.
2016. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból a legtöbb szövibe az a kikötés volt,ha megyek,hogy tőlünk más nem.Illetve ők nem is mennének,mert ők újra akarják indítani ezt a szövit,hogy minden legyen olyan jó mint egy éve.Valaki csak azért lépett vissza egy top szöviből ide,higy segítsen a vezetőnek.Meg én igazándiból félek,hogy nem felelek meg az ottani elvárásoknak,kiraknak aztán ki is gyújtanak utána...
2016. aug. 9. 08:57
 3/8 anonim válasza:

Üdv!

Ha top szövetségből hívnak, valószínűleg ők is átgondolták a dolgot, és nem raknak ki csak úgy, ha ,,nem felelsz meg". Majd előbb utóbb belerázódsz, emberből vagy, és ezt őnekik is tudniuk kell.

Azon kérdésedre felelve pedig, hogy mit válaszolj, egy másik kérdésre adott felelet segíthet: úgy érzed, hogy mindent kihoztál ebből a játékból és a csúcson vagy, vagy van hova fejlődnöd, és van hol tapasztalatot szerezned még?

Ha előbbi, maradj. Ha utóbbi, menj, ezba te lehetőséged! :)

2016. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból van mit fejlődnöm,mert még csak 57-es tapasztalati szinten vagyok,szóval valószínű maradok
2016. aug. 10. 10:22
 5/8 anonim válasza:
Én pont az ellenkezőjét mondtam... ha van hol tapasztalatot szerezned még, akkor hatalmas lehetőség lenne. Ha nincs, és csak beszélgetni szeretnél, akkor maradj. De te döntöd el...
2016. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból értem mire célzol,csak félek,hogy nem leszek jó az elvárásoknak és belebukok.Nem tudom mit is akarok...Itt beszélgetni se nagyon lehet,mert csend van,mint egy temetőben a vezető többszöri felszólítása ellenére is csak ugyan az a pár emberrel lehet kommunikálni akikkel előtte is,de azokkal sem,mindig.Csak nagyon megkedveltem a társaságot....
2016. aug. 15. 16:31
 7/8 anonim válasza:

Én is sok felkérést kapok, és maximálisan meg tudlak érteni. Nekem is van egy társaságom, amit nagyon megszerettem pár hét alatt. ,,Kicsi korom" óta ismerem őket, ők segítettek, ha kellett, ők karoltak fel. Bár nem egy csúcsszövi, nem tudok elszakadni tőlük, annak ellenére, hogy a 10-40-es szintű eventeken az egyik legjobban teljesítő szövetségbe is meghívást kaptam.


Nyilván, ha egyszer eljutok odáig, elfogadom őket, de én maradtam. Mondjuk én szerencsés voltam: azt mondták, hogy hozhatok magammal embert. :/


Mi a neved a játékban? Melyik szerveren vagy? Írd meg privátban! :)

2016. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hu1-es szerveren vagyok,viszont a nevem nem szeretném megadni.Amúgy egy ideig nem megyek sehova a jelenlegi szövimből.
2016. aug. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!