Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lettem rosszabb játékos?

Miért lettem rosszabb játékos?

Figyelt kérdés
Eddig a main hősömnel nagyon jól mentek a gamek és szinte mindig megvolt az a osztályzat, de miota 6os szintű letten ezzel a hőssel egyre rosszabbul megy meg bedobál sokkal erősebb ellenfeleket, pl multkor bedobott nekem egy gold3as ellenfelet holott én még unranked vagyok!

2016. aug. 8. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én valahogy azt vettem észre, hogy ha egy időben sokat játszok egy hőssel, egy kicsit "megunom". Jó, hogy van néhány hős, akikkel többet mész, szerintem próbálj meg egy két másik hőst, esetleg újat, talán segít.


Az ellenfelekről nem tudok semmit. Én mostanában mindig vagy olyan csapatba kerülök, ahol mindenki nyer lanen, és simán nyerünk, vagy épp ellenkezőleg senki sem jó. Pedig szeretnék egy-két izgibb meccset is :D

2016. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha hát igazad lehet tényleg meguntam egy kicsit...jobb lesz ha megyek más hősökkel is
2016. aug. 12. 22:41
 3/4 anonim válasza:
Neked ugy tunhet hogy rosszabb lettel , holott az a lehetoseg is fennall hogy az ellenseg erosebb. Ha rankedrol van szo akkor ez a rendszer ugy van megoldva , hogyha sokat nyersz egyhuzamban akkor erosebb az enemy es gyengebb a csapat. Pl: s 5 ben silver 3 voltam ,s6 ban bedobott bronz 5 be (6 winnel) es nyertem egy csomot.5 win 1 lose volt a felallas kb. Addig jutottam hogy bronz 1 ben csapatom bronz 3,4, 5 vagy unranked , enemy gold 1,2,3 vagy plat. innen kezdodott a visszaeses stb. stb.... Mind 1 amugy ez igy elrendezodik nekem meg volt mar es megyek fel. Hogy honnan tudod meg hogy mennyi "elo piontod" (e szerint mukodik a rendszer minel tobb annal erosebb enemy , annal gyengebb csapat) van azt [link] itt szoktam megnezni en legalabb is. Nem hiszem hogy az oldal 100% pontos de azert ott van. Az elo pontok akkor csokkennek ha vesztesz es akkor lesz tobb ha nyersz.
2016. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Div0rce válasza:

Egyrészt, ha erősebbeket dobál be, az jó jel és ebből következhet, hogy úgy érzed, hogy rosszabbul játszol.


Az egyik válaszolóra reagálva.... ha bronze I-ben vagy, nincs azaz Isten, hogy goldos vagy platos legyen az enemy-ben. Hiába állítod ezt. :) Mert akkor már annyira jól kell, hogy játssz, hogy nem lehetsz bronze-ban. Csak mondom, de mindegy. :)

2016. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!