Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tanácsoltok (lol)?

Mit tanácsoltok (lol)?

Figyelt kérdés
Akali midezni szoktam. És nyilván csak akkor tudom carryzni a gamet ha jól elfeedelnek, ezert earlyben kell killeket szereznem. Mindenkitől azt hallom hogy azokat próbáljam leszedni akiket már lehpztak, mert ugye annyira nem vagyok erős. Járkáltam is topra meg botra helpelni és akárhányszor én ölöm meg az enemyt megkapom a NOOB KS AKALI REPORT mondatokat... Csak aztán az nem jut eszükbe hogy killek nélkül én xart se fogok érni late gameben? Szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok, hogy alakítsak ki magamnak egy normális early gamet KS AKALI REPORT nélkül? Előre is köszönöm! :)

#League oslf Legends
2016. aug. 9. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom nem a leghasznosabb tanács de hasznos:

elindul a game. mute all. és máris mindenki csöndben van ^^

2016. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mindenkitől azt hallom hogy azokat próbáljam leszedni akiket már lehpztak"


Nettó baromság, a bronze smurfömön; rankeden a tankok is ezt csinálják. Ezek a dolgok sajna jobban dühítenek, mint egy feeder vagy troll. Egyáltalán nem vicces amikor én merülök turret alatt 3 embert dravenként , aztán amikor a tag már 50hp-n van akkor persze tud jönni a malphite ult, akali ult, annie flash ult, csak a KS-re. Alapszabály amúgy ,hogy a lanernek próbáljuk adni a killeket roamnál, ganknél.. Most mit ér pl egy bot lane jinx egy leesin double killel pl.? Tud venni belöle 3potit, mert csak assistot kapott.


"Mit tanácsoltok?"


Felejts el a "play safe" baromságot. Ha megvagy 6, és megvan a 3dash az ultiból, esetleg egy hextech item, menj rá a lanebeli ellenfeledre, nem kell várni senkire hogy lehpzza. Ha nem elözött meg 50farmmal és nem Zed, Annie vagy Talon akkor tuti siker. Annyi viszont igaz, hogy nem feltétlenül kell groupolnod. Ha kitör a teamfight akkor hátulról begyalogolsz és bumm Ashe, xerath már fekszik is. Ha ezek után is panaszkodnak, feedelj. Be tudod linkelni egy meccsedet?

2016. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, és igen igazad van. Csak az a baj hogyha (ez multkor volt) egy 30 hps kata felsétált topra hozzám mert elmenekült a midesünk elől(aki nem is jött utána) rá qztam és meg is halt aztán miden a yasuo ragel hogy mekkora ks vagyok amikor az én lanemen azt a lehpzott katát öltem meg akit nem is üldözött..na és megint én vagyok a report akali ks?! És nem azt mondtam hogy csak azokra az ellenfelekre megyek akiknek alacsony az életük hanem néha muszáj earlyben egykét jungleben koricálót kinyirni hogy valamit kezdhessek magammal, és általában tisztelem a csapattársakat ha van healom csak akkor nyomom el ha valaki alcsony élettel menekül a teamfightból vagy szűksege van rá.a jungelesnek is sokszor segítek leszedni egy bluet vagy egy redet (NEM LELOPOM) és valahogy mindig akad valaki aki visszaél vele és miatta vesztjük el a gamet. Nem tudok meccset linkelni
2016. aug. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!