Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Viktor...

League of Legends: Viktor szerintetek jó mides? Illik a jelenlegi metába? Nehéz vele játszani?

Figyelt kérdés

Ha a fenti kérdésekre nemmel válaszolnátok, akkor ajánlanátok Ziggs-hez és Xerathoz hasonló mides karaktereket? (Az Ahrizás valamiért nem megy nekem, szóval azon kívül)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 19. 11:00
 1/1 sándorjános ***** válasza:
Viktor az a w térlefedésén és az ultiján áll, vagy bukik szerintem (bár az e-je nyomja a legnagyobb sebzést). Jól kell vele pozicionálni, hogy az ellenfél ne tudjon hoazzáférni a carryhez (ezért nyilván őket érő lőtávban kell lenned, ekkor q-t nyomsz és tudsz futni utána). Ha lőtávba kerülnek a carry-k akkor aoe- sebzéssel érdemes meglepetésszerűen lecsapni rájuk, mert különben, ha a tank és az ad fighter elől rohangálsz, akkor nem fogják sok hasznod venni, de ahogy már irtam ilyenkor w és q. Nagyon hasonlit Aniviára (messzebb menően Talyah-ra) a játékstilusa. Inkább tartom rövid ranges hősnek. Xerath-hoz és Ziggshez szerintem leginkább Lux és Vel'Koz hasonlit, ők is ilyen hosszú lőtávú szedegetős hősök. Ha szeretsz adc-zni akkor Jhin-t is kipróbálhatod miden, néha láttam már (nem mindig jó, de tud működni egy ap tank junglerrel pl. Mao/Sejuani).
2016. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!