Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki az, aki utálta az idei nyarat?

Ki az, aki utálta az idei nyarat?

Figyelt kérdés

Csak nekem volt nagyon durva depresszió? Csak én nem találkozhattam senkivel? Csak én voltam bezárva a házba? Csak én voltam nagyon magányos,és unatkoztam?

Nemet,kort írjatok

13/L



2016. aug. 22. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9: Látod, ezért nem szabad látatlanban kiértékelni embereket. Apám postás volt, 1983-ban, nyugdíjszállítás közben agyonverték 300 ezer forintért. Ezután anyám két munkahelyen dolgozott, plusz takarítani járt, a 15 éves nővérem vitte a háztartást. A szakmunkásképzőben a kedves osztálytársaim a vécébe nyomták a fejemet, és öngyújtóval égették a lábamon a szőrt. Mindezt azért, mert falusi voltam, csóró és szemüveges. Mikor végre elköltöztünk és átkerültem egy menő gimnáziumba, ott meg én voltam a legrosszabb tanuló, mindenki rajtam röhögött, a tanárok meg nem győzték hangsúlyozni, mennyire sötét vagyok, és mennyire nem való nekem ez az iskola. Anyámat kicsinálta a munka, szélütést kapott, megbénult az egyik oldalára, aztán a második stroke el is vitte, a nővéremet meg két évre rá a petefészekrák. 22 éves koromig nem volt egyetlen barátom sem, 25 éves koromig szűz voltam-honnan is tudhatnám, mi az a depresszió?

Nem tudom, honnan vetted, hogy nem szeretem a munkámat, mert én nem mondtam ilyet. Szeretem csinálni, jó is vagyok benne, jól keresek vele. Épp azért dolgozunk ennyit, hogy októbertől bővíthessük a céget, és ne kelljen éjjel-nappal bent lennünk.

2016. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Előző

A #9 az én vagyok,azaz a kérdező:D

Oké,elnézést kérek. De nekem tényleg az tűnt fel,hogy nem szereted a munkádat. Ebbe nem is akarok belekötni. És nagyon sajnálom a gyerekkorod,de akkor legalább át tudod érezni,én mit érzek. Mert engem meg sehova nem engednek el,és senkivel se tudok találkozni. Ez teljesen más depresszió,mint amit te éltél át. Egyébként engem is terrorizálnak a suliban,csak mivel az katolikus suli,nem mernek nagyon mit csinálni,ezért inkább tettek helyett a szájuk jár. De mára már elfogadtam ezeket. Engem mindenki utál,a városban el is terjesztették a rossz hírem,miszerint stréber vagyok. Oké,jó tanuló vagyok,imádok tanulni,házit csinálni,suliba járni...na és? Leszarom. Vagy tudjátok mit? Büszke vagyok rá. Kevés dologra vagyok az,de erre igen! Az osztálytársaim tönkretették az életem. Miattuk van mínusz kétszáz százalék ömbizalmam,és miattuk volt olyan korszakom,amikor nem ettem semmit a suliban,és amikor hazajöttem,csokit faltam,elég durván. Miattuk volt korszakom,amikor esténként nem tudtam aludni,mert annyira vert a szívem. És miattuk volt az,hogy alig bírtam lábraállni,mert különben eszméletlenül elzsibbadt volna a talpam(egyszer megállítottak,majd leültettek a padra,és szétrúgták a talpam). És olyan is volt,amikor én környezetet tanultam,ők meg röhögcsikéltek,majd odajött hozzám az egyik kétszer is,először csak majdnem lelökött,másodjára pedig végignyalta az arcom,és LÁNY. A legjobb az,hogy míg nekem HATALMAS terveim vannak,tanulok kőkeményen,addig ők nem csinálnak semmit,és lógnak. Csoda,hogy nem rúgták ki őket. De ennél szebb az,amikor ezeket el akarom mondani az ofőnek,az legjobb barátom az egyetlen szemtanú,és őt annyira zsarolták elsőben,hogy nem mer ellenük felszólalni,a kis klikknek pedig több szemtanújuk is van ellenem,akik presze ott se voltak,és így csak a barátaim és a szüleim hisznek. Nos,lehet,ezek apróságok,de tudod ez megy 3 éves korom óta!!!!!! Most nem írom le,ha annyira szeretnéd,privátban leírom,mert eléggé offolunk:D

2016. aug. 25. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!