Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy egy gyerek ne legyen "kocka" vagyis gépfüggő. Tudtok adni tanácsokat a nyárra hogy ne az egész nyarat szobába töltse?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

2012. ápr. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
menjen el a haverokkal biciklizni, görkorizni, üljön ki a szabadba és olvasson, menjen el nyaralni rokonokhoz 1-2 hétre, segítsen a házimunkában...
2012. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Kihagytad, hogy hány éves, azért az nem mindegy.
2012. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. ápr. 19. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

olvasson könyveket,a kötelező olvasmányokat stb...nekem az lesz ha anyám nem enged géphez xD

a tavalyi kötelező olvasmányokat addig halasztottam hogy azokat is ezen a nyáron tervezem kiolvasni...:S

2012. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)))) Sok szerencsét...
2012. ápr. 20. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
kell neki pl egy kutya, ami egésznapos program lehet, ő gondozza, sétáltassa stb.
2012. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 30. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt lehetne tenni ellene, hogy a kedves szülő foglalkozzon a gyerekkel.


Én sokat kockultam előtte, de csak azért, mert elfelejtettek nevelni. Ha biztattak volna sportolásra, jóval több sikerélményem lett volna. Zenei oktatásban is részesülnöm kellett volna, az is elmaradt. Ezek után csak azt nem értem, hogy minek vállaltak?

2012. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%

Kedves kérdező kérdezek!

Hol vannak a közös programok?

Jó a kapcsolat köztetek?

Megbízik benned?

Szeret?

Szánsz e rá elég időt?


Már a kérdésből is lesüt hogy halvány fogalmad nincsen miért lesz valakiből függő, pedig ennek leggyakoribb oka, ha a szülő a fenti kérdések bármelyikére negatív választ ad!

Tegyél érte hogy midegyik kérdésre pozitív választ tudjál adni, és akkor gyermekedet ez a veszély nem fenyegeti!

UI: Legjobb nevelés a hiteles szülői példa!

2012. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!