Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy egy csomó...

Miért van az hogy egy csomó ember úgy pokemon go-zik, hogy ők azt mondják mekkora pokemon szakértők közben azt se tudják hogy egyáltalán létezett ilyen rajzfilm?

Figyelt kérdés
Mikor az egyik haveromnál rákérdeztem,hogy szerinte melyik volt ash legerősebb pokemonja,neki fingja nem volt,hogy ki az az Ash.És több ilyen emberrel találkoztam.

#sorozat #pokem
2016. aug. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Dóra, a felfedező a legjobb rajzfilm! De mindenki Pikacsut ismeri! Ő a legjobb, a többi meg egy sz*r!
2016. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy játék, az egy anime.

A játék szakértői és az anime szakértői különböző halmazok közös metszéspontokkal.

2016. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát attól még érthet a pokemonokhoz, hogy nem nézte az animét. Rengeteg pokemonos játék van, amiből megtanulhatta mi micsoda és milyen támadásaik vannak. Nekem is van ilyen osztálytársam, aki az animét nem nézte de sok játékkal játszott és ő is "ért" a pokemonokhoz.
2016. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!