Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Belépek az american truck simulatorba be adja azt ahol kell csinálni a karakter de el is tünik és be fagy az egész játék nem tudok karaktert létrehozni semmit se a játékbol se tudok ki lépni csak akkor ha ujrainditom a gépem?

valakinek valami ötlete? hogyan tudom megoldani?

2016. szept. 7. 10:33  Privát üzenet  

A válasz
Félve kérdezem meg: eredeti?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. szept. 7. 12:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olvastam, hogy van egy olyan történet amiben Deadpool megöli az egész Marvel Univerzumot. Deadpool tényleg ilyen állat karakter?
Ti értitek azt, hogy miért hasonlítgatják össze a Trónok harcát a Tűz és Jég dalával, amikor a könyvben egy adott karakter egyetlen fejezetében több mindenről van szó mint az...
A Life Is Strange 2. epizódjában valamiért Max teljesen fekete, az első még teljesen jól ment, megnyitottam a másodikat, és teljesen fekete az egész karakter, csak a haja nem....
A Skyrimben mikor nem arra törekedtek, hogy futtok egész végig mig a QUEST-nek nincs vége akk hogyan szoktátok élvezni a játékot? (Cheat baromságok kivételével)
Az Assassin's Creed Revelationsben miért nincs egyáltalán semmilyen karakter vagy objektum textúra megjelenítve (üres az egész, szinte csak egy háttéképet látok)?
A Crysis ban ilyet hogy lehet? ( ezen a vidón az egész karakter látszik?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!