Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok a Morrowindben...

Hogyan tudok a Morrowindben kardot bűvöltetni? Nem megy.

Figyelt kérdés

Na már most, jelenleg


- egy daedrikus hosszúkard,

- egy aranyszentlelkű hatalmas lélekkő,

- a tükrözés varázslat,

- és 300 ezer arany


boldog tulajdonosa vagyok mégsem sikerül a bűvöltetésem. Nem értem miért! Mi kell még??


És mik ezek? → hatásfok, terület. (Az időtartam, meg a távolság egyértelmű, csak számomra az a másik kettő nem éppen)



#kard #arany #Morrowind #bűvöltetés
2016. szept. 18. 21:48
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

Te magad csinálnád, vagy mesteremberrel csináltatod?


Fogalmam sincs, magyarul mit mire fordítottak/ferdítettek, de a hatásfok a varázslat ereje (sebzés, gyógyítás mértéke, stb.) a terület pedig emlékeim szerint, hogy önmagadra, egy célpontra, vagy a célpont körüli területre is hasson.

2016. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!


Egy mágussal szeretném megcsináltatni, de valamiért nem engedi a játék. Valami olyasmit ír ki mindig - de nem emlékszem szó szerint -, hogy "A legkisebb érték nem lehet a minimum alatt." Ezt nem értem.

2016. szept. 18. 23:17
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Bogozzuk ki. Pontosan mit (gondolom Reflect) és milyen értékekkel szeretnél kötni abba a kardba?
2016. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bénulást szeretnék, és 30 másodpercre.
2016. szept. 19. 18:59
 5/6 A kérdező kommentje:
(Most nézem, fentebb elírtam. Eleinte tükrözést szerettem volna, időközben rájöttem, hogy a bénulás talán jobb lehet)
2016. szept. 19. 19:01
 6/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Azért írja ezt ki, hogy "A legkissebb érték nem lehet minimum alatt" Mert a max skálán kisebbet számot "húztál", mint a minimumon. Max úgy tudod megoldani, ha 30-tól 31-másodpercig bénít.
2016. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!