Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends tippekre...

League of Legends tippekre lenne szükségem, hogy melyik champ-eket vegyem? Légyszí, csak olyan írjon aki valamennyire ért hozzá!

Figyelt kérdés

Nem játszok túl régóta, s sajnos nem is túl profin. Egy új accountot fogok nyitni és ott Rp-ért szeretnék venni minden útra legalább 2 championt, olyanokat akiket nem nagyon szoktak rankeden sem bannolni, illetve (lehetőleg) elég skillesek (mint Yauso pl. vagy nemtom... Mondjuk őt alacsonyabb szinteken Rankeden szinte mindig bannolják)(először saját játékban fogok gyakorolni velük botok ellen, majd emberekkel botok ellen és így tovább.)


Kiket ajánlanátok? Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 30. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Na először is értelmetlen dolog szerintem rp-ből karaktereket venni, na meg ha új kari akkor mit számít hogy banolják-e rankeden vagy nem? Mire 30 leszel tudsz venni bőven...

De saját véleményemtől függetlenül akiket ÉN ajánlok:

Olyanokat fogok írni akikkel könnyen lehet carryzni.

Top: Darius, Rumble(+1 mert dariust van hogy banolják:Shen)

Jungle: Elise, Vi, Nocturne, Shyvana

Mid: Fizz, Syndra

Adc: Jhin, Vanye, Draven

Supp: Braum, Blitz, Annie


Mégegyszer! Ezek saját vélemények, nem tudom neked bejönnek-e majd, ez egy eléggé megosztott téma...

Próbáltam olyanokat írni akik alapból erősek, gl & hf

(és szerintem tényleg ne rp-ből vegyél karikat...)

2016. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha veszel akkor is csak az akciósak közt érdemes nézelődni. Amúgy miért kezdesz új accot? Semmi értelme.Én is csináltam anno, de mára nagyon megbántam.
2016. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Amerikai lesz az új... Ezért.


Lényegében olyan karaktereket szeretnék beszerezni akikre a legkevésbé igaz a "OP" kifejezés, persze tudom, hogy ez valahol szubjektív...

2016. szept. 30. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
De miért? Hatalmas ping,élvezhetetlen játék... Ezen felül a 10 karakter árából át lehet vinni a jelenlegit és még marad is.
2016. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, semmi értelme amerikain játszani.
2016. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én topra Ireliát és Rumblet ajánlom, midre Syndrát, Kennent, Xerathot, esetleg valaki assasint ajánlok.

De szerintem se RP-ből vedd

2016. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lel, az amcsin még keknoobabbak, mint eunén. xD
2016. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor én is írok párat akik nekem bejönnek, Skillesek is viszonylag és nem nagyon bannolják őket kis szinten:

Top: Gnar, Renekton

Jung: Elise, Aatrox

Mid: Taliyah, Cassiopeia

Adc: Jhin, Jinx

Supp: Janna, Taric.


De csak úgy miért ne alapon én se ajánlom az amerikai szervert, mert minek. Rp-ért hőst venni meg felesleges, úgyis kell idő amíg bárkivel is belejössz + 10-15 kari elég hamar összejön, nem kell csak a drágábbakból venni.

2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
XD Utolsó.. Bocsi, de Janna es a skill nem illik ossze.. Janna csak annyira kepes h shieldeli a carryt, meg néha benyom egy ultit.. Nagy skill mondhatom. Akkor mar ha skilles supprol beszelunk, de hasonlorol, mint Janna akkor Namit ajanlom..
2016. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt azt mondtam, hogy VISZONYLAG skilles, másrészt azért tornádókat betalálni, jól és jókor ultizni nem olyan nagyon könnyű vele.
2016. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!