Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitségre lenne szükségem! Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szerintem énis neki valamennyire, de keveset foglalkozik velem nekem kéne többet beszélni vele vagy leszólítani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Más választásod nincs is :D dumáljatok...
2010. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de félek
2010. szept. 12. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
mitől? nem fog megenni...ha meg elrontod, és emiatt el távoldik tőled akkor meg nem is szeretett..habár csak nem rontod el :D nem hiszem hogy annyira de annyira béna lennél 14/l
2010. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom leszólítani de sztem max 2 szót váltunk me nemvok a szavak embere
2010. szept. 12. 17:17
 5/9 A kérdező kommentje:
segítenétek vmi témában?
2010. szept. 12. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
próbálj általános dolgokról beszélni, de tényleg ami amúgy tök uncsi lenne, abból meg majd kialakul amiről beszélgethettek, kérdezd meg tőle mit csinált a hétvégén kérdezd meg mi újság vele, mondd el hogy milyen marha meleg/hideg van. stb :D 14/l voltam megint :D
2010. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz
2010. szept. 12. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs mit sok szerencsét, remélem segítettem :D
2010. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak aza gáz hogy én egyidős vagyok a csajjal 15ek vagyunk és rá nyumol egy 29 éves :O :@
2010. szept. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!