Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy amerikai jogban valamennyi...

Egy amerikai jogban valamennyire jártas ügyvédre lenne szükségem. Van valakinek esetleg ilyen ismerőse?

Figyelt kérdés

Gugliban nem sokat találtam. Kettőt megkerestem, de szeretnék biztosra menni, több lehetőséget meghallgatni az üggyel kapcsolatban.

Magyarul tudó, kint tevékenykedő illető lenne szerintem megfelelő, de lehet ez sem szükséges, mert valószínűleg egy fizetési felszólítás-féleségnél megállna a dolog...

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. márc. 9. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Első válaszolónak:

Őt megtaláltam, de ahogy néztem, ő inkább ilyen nagyobb baleseti kártérítéses esetekkel foglalkozik. Kizártnak tartom, hogy pár ezer dollár alatt szóba állna valakivel is. :)

Kishal vagyok én neki, a párszáz dolláros gondommal.


Második válaszolónak:

Köszönöm, ők újak nekem, "bepróbálkozom" náluk.

2015. márc. 11. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Kishal vagyok én neki, a párszáz dolláros gondommal.

Ha nem nagy titok es elaruolod mi az a gond, akkor lehet hogy mas uton tudunk segiteni es nem az ilyen 5-600 dollaros oraberben dolgozo ugyvedeknel fogod a valaszt megtalalni!

2015. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves vagy hogy segíteni próbálsz... :)

Leírom röviden, de sajnos kizártnak tartom hogy innen, ügyvéd nélkül megoldható lenne ez a dolog. :(


A sztori... Az Ebay-en eladtam valamit Las Vegas-ba. A vevő nem tudta (nem akarta!) megvárni azt a szállítási időt amit megadtam neki, így visszakérte a pénzét, amit vissza is adtak neki.

Ezután kb. 1 héttel a csomagot megkapta. Írtam neki, megkértem hogy fizesse ki a terméket. Ezt akkor még megígérte, de azóta nem válaszol és a pénzem sem küldte vissza. Most se áru, se pénz!

Az Ebay nem segít, mivel részéről az ügyet lezárta azzal, hogy visszafizette a vevőnek a pénzt.

Ez ellen fellebbeztem (mert anno azt írták, csak akkor tudnak tenni valamit, ha a csomagot kézbesítették), amire több mint egy hete nem válaszolnak (2 naponta írok nekik, de semmi), tehát nem kívánnak foglalkozni velem.

Paypal reakciója az volt, hogy megadta az Ebay elérhetőségét, hogy náluk reklamáljak. :)

Tehát - szerintem - minden lehetséges utat megpróbáltam, eddig sikertelenül.


Szóval ennyi.

Akkor most ezek tudatában várnám a javaslatokat az ügy megoldására. :)

2015. márc. 12. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudod felhivni oket?

Ha gondolod en felhivom neked. Itt elek az USAban, talan egyszerubb telefonalnom.

Ha akarod megteszem szivesen, de priviben ird le a reszleteket, a termek leirasat, az ebayes regisztracios neved (jelszo termeszetesen nem kell;), a vasarlod nevet es a datum, hogy mikor fizette ki, mikor kapta vissza a penzet es kb. mikor erkezett meg hozza a cucc. Van postai igazolasod hogy megkapta a cuccot?


Egy telefont szerintem meger az ugy.


Ugyvedek ezzel nem fognak foglalkozni szerintem. Az eBay-re kell erosebben raformedni!

2015. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!