Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért lett ilyen...

Szerintetek miért lett ilyen híres?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért lett ilyen híres a Minecraft? Szerintem az egyszerű grafika, és szinte azt csinálsz amit akarsz.

2016. okt. 1. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Emellett egyszerű és megfogta a célközönséget ami a 6-12 éves célcsoport kb.
2016. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már megint ez, hogy a Minecraft gyerekeknek van és csak ők játszanak vele....

Azért lett híres mert nem kell egy erőmű hozzá és kiélheted a kreativitásodat benne. Mindenki szeret alkotni valamit, ha nem is éppen egy óriási kastélyt, de mindenki építhet benne valamit, amit az emberek többsége szeret. Mindez mellett meg nem csak egy unalmas építős játék, mert harcolhatsz is, fejleszted magad, mindig valami újat keresel a világodban. Aztán ott a rengeteg mod is.

2016. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy csak gyerekek játszanak vele, de ők a túlnyomó többség. Az unokahúgom 10éves és kb az egész osztálya játssza. A kisebbik húgom 7, több,mint egy éve játssza és az osztályából is egyre többen, már kb a fele...
2016. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg 22 vagyok és az összes ismerősöm 20-35 év között játszik vele. Most akkor mondjam én is, hogy az én tapasztalatom szerint többnyire felnőttek játszanak vele?
2016. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 20-25 éves korom közt játszottam vele, akkor én is a gyerek kategóriában vagyok?:D


Amúgy a kreativitás kiélését mondanám, viszont valamennyire meg kell küzdeni az anyagokért, nem csak az van hogy 2 klikk és kész, a küzdelem meg élvezetesebbé teszi a játékot, el is húzza. Tipikus példa erre az MMORPG, ahol a max szint után van az end game, menj ide, szerezz ilyen cuccot, azzal elmehetsz oda olyan cuccokért stb. Valahogy meg kell tartani a játékosokat.

2016. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért ilyen híres a LEGO?
2016. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A minecraftban szinte MINDENT lehet csinálni. Ha túl akarsz élni, akkor túlélőzni fogsz, ha várost akarsz építeni várost építesz, ha vannila játékba egy paranccsal modot akarsz csinálni, akkor meg fogod tudni oldani. Ha meguntad egyedül, két perc alatt csinálsz LAN világot, és felhívod rá barátaidat, és velük csinálod továb ugyan azt, amit az előbb leírtam. Kell ennél több? :D
2016. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!