Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims Rescoure biztonságos...

The Sims Rescoure biztonságos oldal? Kell mod a letöltéshez? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
abiztonságost ugy éstem hogy nem tesz e kárt ajátékban? csak 1-2 dolgot szeretnék letölteni...

#játék #Sims #Sims 3 #sims rescoure #rescoure
2016. okt. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem tesz kárt a játékban. Nincs szükség hozzá semmilyen modra. Letöltöd azt ami kell, majd áthelyezed a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads mappádba. Ezután megnyitod az indítópanelt, majd azon keresztül feltelepíted a tartalmakat a játékba.

Nekem is vannak hajaim, sminkcuccaim, és ruháim az oldalról, nem károsították kicsit sem a játékomat. Egyedül annyi "gond" van, hogy nem minden feltöltő készít szép tárgyakat, bútorokat, hajakat, sminkeket, stb. Szóval ki kell tapasztalni ki csinál igényes darabokat.


Remélem segítettem! :)

2016. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :) sokat segitett

csak olyat akarok venni hogy olyan tipegő/baba ágy ami nem bölcső/nincs rajta korlát. :D (ugy néz ki mint egy gyerek ágy) [link]

2016. okt. 13. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez speciel nincs meg, de próbáld ki. Ha nem válik be, bug-os vagy valami,akkor szintén nagyon egyszerűen törölhető. :)
2016. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uuuuu az jó :)
2016. okt. 14. 16:56
 5/6 A kérdező kommentje:
még 1 kérdésem lenne! ha letöltök egy (baba)ágyat bele párnát takarót stb mod nélkül bele lehet tenni? csak simán bele lehet e tenni mint a macit/kébzeletbeli barátot vagy be kell kapcsolni a moveobject et?
2017. jan. 5. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mod egyikhez sem kell. Csak simán próbáld meg építés módban bele helyezni, általában engedni szokta. Ha mégsem engedi, akkor moveobjects kóddal elintézhető biztosan. :)
2017. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!