Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lettem ettől jobb Black...

HavanHUN kérdése:

Miért lettem ettől jobb Black Ops II-ben?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokat játszok Black Ops II, és szeretek is vele játszani, habár a K/D arányom nem szokott több lenni mint 0,5. Pár napja úgy játszok hogy lenémítom a játékot, és a háttérben benyomok egy zenét YouTube-n, és bekapcsolom az automatikus lejátszást. Azt vettem észre, hogy sokkal jobb lett azóta a K/D arányom, általában 1 felett, néha 1,5-öt is megugorja. Ez mitől van?
2016. okt. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszik a zene és ettől az agyad megnyugszik és jobban teljesitesz. De nem biztos, hogy ettől van. Lehet, hogy csak szerencséd volt és gyengébb ellenfeleket kaptál.
2016. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az is lehet, de akkor elég nagy mákom van hogyha egy heten keresztül csak bénákat kapok xD

Meg a célzásom is jobb lett, bár az is lehet szerencse kérdése

2016. okt. 16. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, örülj neki és hallgas zenét.
2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!