Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin nappal kapcsolatos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nappal kapcsolatos. Tudom hogy addig még van egy pár hét, de én azon gondolkozok hogy mit vegyek/készítsek a barátomnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy veszek neki egy parfümöt meg csinálok neki kókuszgolyót..De viszont karácsonyra kapott sprayt és nemtudom hogy mennyire örülne.:/ szerintetek a parfüm jó ötlet? vagy csináltassak neki valamit?
2013. jan. 20. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
vedd azt
2013. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Kinder tojást óvatosan bontsd ki majd válasz kétfelé (azt majd könnyedén vissza tudod tapasztani és tegyél bele valamit egyszer ezt láttam még ilyen használati utasítás is volt hozzá...
2013. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj de vicces vagy:))
2013. jan. 20. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Valentin nap a lányok napja és rajtuk van a hangsúly..
2013. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már szexeltek akkor valamit azzal kapcsolatban találj ki, bilincs, vagy szép fehérnemű, ezeknél jobb ajándékot nem tudsz adni hidd el. Ha még nem, akkor esetleg valami férfias nyaklánc vagy karkötő. Parfüm se rossz
2013. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszii!:)
2013. jan. 20. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni! Hihetetlen, hogy írástudatlan emberek ide mernek írni...
2013. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én nem tudok írni?-.-

takarodj már vissza a jó büdös kúrva anyádba és írj annak ilyesmit aki kíváncsi rád.! vagy tudod mit? LŐDD LE MAGAD!:)

2013. jan. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!