Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Stronghold-ot hogy kell...

A Stronghold-ot hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nem vagyok nagy PC guru,nem nagyon értek hozzá. Igazából csak online játékokkal játszok ,főleg MMO-k. Viszont a Stronghold régi nagy kedvencem,de már évek óta nem játszottam vele és szeretném elkezdeni megint. Leginkább a Stronghold Crusader 1-2. érdekelne. Ezeket hogy kell megszerezni ? Megkell venni? Vagy online le lehet tölteni? Vagy hogy?

A számítógépem tárhelye stb nem szempont mivel elég modern,csak azt szeretném megtudni hogyan játszhatnék.



2016. okt. 25. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De,igazából a crusader 1-2 re gondoltam,ahogy azt le is írtam az alkérdésben. A sima Sh. nem jön be,azt is kipróbáltam anno,de túl lapos,a crusader részek viszont nagyon jók,anno az első részével kb egy évet játszottam,és a második is nagyon megtetszett a képek alapján,ezért kipróbálnám azt is.

Amúgy kösz a linket:)

2016. okt. 28. 10:46
 12/12 anonim ***** válasza:

múltkor is volt, az összes crusader leárazva... a stronghold 1 euro,

a stronghold crusader 2 special edition meg 2400ft körül, amiben benne volt a stronghold crusader 2 és a stronghold crusader 1 (pont az a kettő ami neked kell)

a stronghold crusader extreme szintén 1 euro körül volt...

érdemes nézned és amikor ilyen fillérekért van, lecsapni rá...

[link]

ezen a linken van a special edition is, de most nem olcsó, a múltkor megint -90% akció volt...

2017. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!