Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legeslegszebb legjobb...

Uzumatyi kérdése:

Melyik a legeslegszebb legjobb harcrendszerrel kitalált MMORPG mai napig nézve?

Figyelt kérdés
Imádom az olyan játékokat ahol normális harcrendszer van elugrásokkal védésekkel normális harcrendszerrel (mint régen ONI, Blade of darkness, akár TERA), de nem találok semmit se.. Se offline-osat se MMORPG-t! Sok játékot ismerek és a harcrendszert tekintve nagyon válogatós vagyok, utálom az olyan game-ket ahol fizetsz és akkor leszel erős.. És nem tőled függ a csata kimenetele! (WOW-ot próbáltam, nekem nagyon nem jött be, szerintem béna a harc rendszere..Auto Target-elés miatt) Írnátok pár MMO-t, illetve Offline-os -játékot ami nagyon jól ki lett találva ingyenes és szép is? Gépigény mindegy!

2016. okt. 28. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Dark souls sorozatnak elég jó a harcrendszere.

Ami még nem jelent meg az a For honor ami nagyon ígéretesnek tűnik.

Ami még tetszett az a Skyrim nem annyira hű de hatalmas a harcrendszere de jobb mint a wownak az biztos :D

2016. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2-ben is lehet ugra bugrálni meg skill shotozni.

Esetleg TERA, az is erősen épít erre.

2016. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dark Souls

Lords of the Fallen

Warhammer End Times: Vermintide

Dark Messiah of Might and Magic

Chivalry

2016. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

dark souls mióta MMORPG, azt se értem. RPG szintjén igen, de az 1v1 meg 2v2-t ne nevezzük máris MMO-nak.


Blade and Souls, csak az a baj ott egyedül a harcrendszer jó és kész, nincs content.

2016. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dungeon Fighter Online
2016. okt. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: Olvasd el végig a kérdést!

"Írnátok pár MMO-t, illetve Offline-os -játékot..."


Én "Offline-osat" írtam.

2016. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLSZAOKAT! Helyesen írta, leírtam miket kérek teljesen jó, ezek közül jó párat ismerek 1-2-kivételével! MMO-ba ilyet biztos nem fogok találni, mert sokszor ott cseszik el hogy jók a kombók de értelmetlen az ellenfél.. Hát a Gothic3 hiányzik de már mindent tudokhol van hogy kell.. És nem tudok most újat, új Super Smash Brosh-t akarom emulátorral játszani, de eddig csak az N64-es, meg a WII-s megy :) Meg újból elkezdem a Blade of Darknes, meg az ONI-t :) ) Köszönöm a válaszokat, ha tudtok régit de ilyesmit szívesen fogadom! Street Fighter IV-féle játékokat is szeretem csak a baj hogy mire megcsinálod a kombót halott vagy :S Köszi az Online és Offline-válaszokat! Skyrim nem rossz de kb barlang a játék 70%-a :S
2016. okt. 29. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Dragon's Dogma (offline)
2016. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kingdoms of Amalur
2016. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismerem őket :) Kingdoms eléggé uncsi és egyhangú :)
2016. nov. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!