Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOMA: miket állítsak be még...

SOMA: miket állítsak be még hogy szebben fusson?

Figyelt kérdés

nem a legjobb a gépem, szóval mindig trükközök a beállításokkal. természetesen itt is levittem a texturák minőségét alacsonyra, de arra lennék kíváncsi hogy miket kéne még beállítanom hogy javítsam a teljesítményét a játéknak, és szebben, folyamatosabban fusson, mert bevallom nem nagyon értek ezekhez, viszont a beállításokban olyanokat is találtam hogy pl bilinear/4x/16x, stb, és nem igazán tudom hogy ezeknél mi az ideális beállítás, eddig nem nagyon találkoztam játéknál ilyen grafikai beállítási lehetőségekkel.

bocsi ha hülyeséget kérdezek, de lécci akinek megvan a játék, tudna ebben segíteni:D


2016. okt. 30. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még:

Nekem nincs meg a játék, de beállitások biztosan olyanok mint bárhol máshol.

Élsimitást kapcsold ki. Árnyákok és megvilágitás minőségét állitsd a legalacsonyabbra. Ha van ilyen akkor alátótávolságot is rakd lejjebb. Ha nincs nagyjából fix fps-ed korlátozd. igaz ettől nem elsz jobb, de legalább nem fog ingadozni nagyon és folyamatosabbnak tűnik. A bilinear és társai az a textúra szűrés. Azt is lerakhatod. A textúrák (saját tapasztalat szerint) nem csinálnak semmit nyugodtan rakd magasabbra.

Tehát a legfontosabbak: élsimitás (AA), árnyék, megvilágitás.

Esetleg még a felbontás. Ezt ha legkisebbre rakod akkor talán még maxon is játszhatod.

2016. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!